Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Už si nebere servítky! Britney Spears se ostře pustila do vlastních rodičů!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Už si nebere servítky! Britney Spears se ostře pustila do vlastních rodičů!

Lenka Kučerová

30. dubna 2024 18:18

Britney Spears Video

Americká zpěvačka Britney Spears má se svou rodinou dlouhodobě špatné vztahy. Nedávno proběhl další soud mezi ní a jejím otcem Jamiem kvůli opatrovnictví, které skončilo před dvěma lety. S výsledkem však hudebnice očividně spokojená nebyla.

Před dvěma lety soud ukončil opatrovnictví americké zpěvačky. Od tohoto momentu si Spears nebere servítky a své rodině vyčítá, že se léta cítila jako ve vězení. Nedávno se k tomuto sporu vrátil soud, který určil, že hudebnice musí vrátit svému otci soudní náklady. 

Podle zpěvaččiných právníků však její rodina její majetek rozházela a samotné rozhodnutí očividně Spears pořádně naštvalo. To dala jasně najevo i na sociální síti Instagram, kde se v již smazaném příspěvku opět opřela do své rodiny. Také uvedla, že se spravedlnosti zřejmě nikdy nedočká.

"Moje rodina mi ublížila. Nikdy nenastala žádná spravedlnost a nikdy se jí asi ani nedočkám," napsala Spears. "Od mala mi bylo vštěpováno, abych uměla rozlišovat dobré a špatné, avšak dva lidé, kteří mě to učili, mi ublížili nejvíc," doplnila zpěvačka, která narážela na své rodiče. 

Nejnovější zprávy