Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

V Superženě hraje s Natálií Grossovou i máma! Film bude přehlídkou svatebních šatů

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

V Superženě hraje s Natálií Grossovou i máma! Film bude přehlídkou svatebních šatů

Andrea Malá

20. ledna 2024 20:37

Záběry z natáčení z filmu Superžena. Video

Všichni je milujeme – veselé historky z natáčení! A právě o ty se s námi podělili tvůrci nově připravovaného filmu Superžena režisérky Eva Toulové. Romantický snímek o čerstvé třicátnici hledající sebe sama vstupuje do kin už 29. února. 

Po zveřejnění traileru tvůrci odhalují i plakát filmu s tvářemi hlavních hrdinů – Matoušem Rumlem, Igorem Barešem, Natálií Grossovou, Jitkou Sedláčkovou a Evou Toulovou, která si ve filmu tentokrát i sama zahrála. Při přiblížení pár historek z natáčení je ale jasné, že na place nešlo o žádnou procházku růžovým sadem, ale spíš o řadu nešťastných příhod. 

O tom, že jde o romantický film svědčí fakt, že se ve snímku objeví hned několikery svatební šaty. Zároveň se ale i poměrně velké množství „svatebek“ kvůli natáčení zničilo. Rovnou troje roztrhala v rámci své herecké role sama režisérka jako akt skoncování s láskou. 

Video: Superžena - trailer | YouTube

Svatební šaty ve filmu oblékla i Natálie Grossová, která ztvárňuje sestru hlavní hrdinky. Roli jedné ze svatebčanek si dokonce zahrála i její maminka Šárka Grossová, která si tak díky dojemné slavnostní scéně mohla živě představit, jak bude jednou svatba její dcery vypadat. 

Asi nejzávažnějším z řady problémů, která filmařům zavařila, byla dopravní nehoda Pavly Tomicové. Tvůrci museli doslova ze dne na den herečku přeobsadit. Tomicová přitom měla hrát výraznou roli – matku hlavní hrdinky. Nakonec za ní bravurně zaskočila Jitka Sedláčková, která byla šťastnou volbou i v předešlém filmu tvůrců – Casting na lásku. 

Štěstí v neštěstí měla i Eva Toulová, které hned v prvních natáčecích obrazech spadla rozsvícená lampička do vany, ve které se v rámci scény koupala. Tu však stihla režisérka v poslední chvíli zachytit. Své síly ale přecenila při natáčení zimních sjezdů na lyžích na Dolní Moravě, kdy měla na kameru několikrát spadnout. Rozhodnutí nevyužít kaskadéra se ukázalo jako nešťastné, protože se jednalo zhruba o dvě desítky pádů natáčených z různých úhlů dronů a kamer. Toulová vzbuzovala takový povyk, že za ní na sjezdovku přicházeli kolemjdoucí netušící, že jde o filmovou roli špatné jízdy na lyžích, s tím, jestli by pro ni nebylo lepší, když jízdu neovládá, sjezdovku opustit.

Nejnovější zprávy