Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Václav Neckář nekoncertuje, ale na lidi nezanevřel! Kde se ukázal?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Václav Neckář nekoncertuje, ale na lidi nezanevřel! Kde se ukázal?

Andrea Malá

9. dubna 2024 8:50

Václav Neckář

Václav Neckář loni oslavil kulaté 80. narozeniny, po nichž v podstatě přestal vystupovat. Tím pádem se logicky neukazuje tak často na veřejnosti. Přesto se populární zpěvák o uplynulém víkendu lidem ukázal. Kdy a kde? 

Neckář konkrétně dorazil na nedělní ligový fotbalový zápas v severočeských Teplicích, kterým ale moc štěstí nepřinesl. Severočeši totiž podlehli Hradci Králové 0:1. O jeho návštěvě informovali pracovníci klubu na sociální síti X.

Populární zpěvák si na zápas oblékl i teplický dres, který před dvaceti lety dostal jako dárek. "Pan Neckář ho dostal k 60. narozeninám a pořád ho věrně nosí, když přijede," uvedl klubový ředitel marketingu a komunikace Martin Kovařík.

Neckář odehrál poslední koncerty loni na podzim. Následovalo oznámení, které zaskočilo všechny fanoušky. "Od 1. ledna 2024 skupina Bacily ruší do odvolání všechna svá vystoupení. Omlouváme se všem divákům, našim fanouškům a za vzniklé komplikace všem pořadatelům," uvedli bratři Neckářovi. 

O zdravotním stavu staršího bratra se naposledy zmínil jeho mladší sourozenec Jan. "Je to takový konstantní stav, který se nevyvíjí moc dobře. Je to prostě stáří, co se dá dělat, ty neduhy se na nás podepisují. Špatně se mu chodí a hodně odpočívá," nechal se slyšet.

Nejnovější zprávy