Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Václav Neckář se už na pódium nevrátí? Smutná slova jeho bratra!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Václav Neckář se už na pódium nevrátí? Smutná slova jeho bratra!

Lenka Kučerová

23. června 2024 20:44

Václav Neckář

Už skoro půl roku nemohou fanoušci vidět Václava Neckáře na pódiu. A jak se nyní zdá, možná se tak nestane už vůbec nikdy. Nedávno sice ještě lázeňský lékař avizoval jeho možný návrat k hudbě, bratr Jan ale nyní přišel se smutnou zprávou.

"Sice mluví pomaleji, někdy hledá slova, ale na svůj věk se s tím vším vypořádává velice dobře. Hlavně je na tom výborně psychicky," prohlašoval na jaře primář Jan Štěrba z Lázeňského domu Beethoven v teplickém Deníku.

"Chystá se na pokračování pěvecké kariéry, rád by znovu koncertoval. Jen se musí zlepšit ta jeho chůze. Ale hlava mu pálí," dodal tehdy.

Zlepšení zdravotního stavu se ale nekoná. "Vašek se vrátil z lázní, ale bohužel pořád má problém s pohybovým ústrojím, jak se říkává," řekl zpěvákův bratr Honza  pořadu Showtime pro TV Prima.

"Taky mu vynechává sluch. Už bych to dál nerozváděl. V podstatě si myslím, že bychom měli už odpočívat," dodal, čímž naznačil, že návrat na pódia zřejmě nebude jen tak, pokud vůbec někdy.

Populární zpěvák naposledy vystupoval s doprovodnou kapelou svého bratra Jana loni na podzim, kdy se uskutečnily poslední koncerty u příležitosti kulatých narozenin. Následovalo oznámení, které zaskočilo všechny fanoušky.

"Od 1. ledna 2024 skupina Bacily ruší do odvolání všechna svá vystoupení. Omlouváme se všem divákům, našim fanouškům a za vzniklé komplikace všem pořadatelům," uvedli bratři Neckářovi. 

Poté navíc osmdesátiletého zpěváka potkal vážný úraz. Neckář podle informací deníku Blesk upadl a utrpěl zlomeninu pravé ruky. Údajně zaškobrtl doma a zprvu nevyhledal lékařskou pomoc. Až když bolest neustávala, rozhodl se vyrazit do nemocnice.

Nejnovější zprávy