Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Vánoce u Vémolových: Lela ve svůdném kostýmku a Karlos jako Santa

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Vánoce u Vémolových: Lela ve svůdném kostýmku a Karlos jako Santa

Nikola Horáková

27. prosince 2023 12:46

Lela Ceterová ve vánočním kostýmku Video

Karlos Vémola (38) a jeho manželka Lela (34) si Vánoce užili jak jen mohli, protože prosinec mají oba jinak velmi nabitý. Nejen, že slaví narozeniny svých dětí, ale Karlose navíc čeká těsně před koncem roku zápas pod hlavičkou Oktagon MMA.

Na Instagramu se Lela pochlubila jejich vánoční idylkou u stromečku, kde celá rodinka byla převlečená za Santa Clause. Lela měla svůdný obleček a Karlos měl vousy nabarvené na bílo. 

Blondýnka také prozradila, že si nadělila dárek sama pro sebe a zmínila co vše jí tento rok přinesl. „Letos jsem udělala radost nejen svým nejbližším, ale i sobě. Dopřála jsem si dárek, který pro mě hodně znamená a má jistou symboliku. Celý rok byl velmi náročný, ale krásný. Jsem vděčná za každý den, který mi život dává a dal. Jsem vděčná za svou rodinu, manžela, děti, práci a tohle je ten nejkrásnější dárek vůbec. Na druhou stranu jsem vděčná za všechno, ale hlavně za to, jaký jsem člověk. Vždy pomůžu všem, když můžu, není třeba se mstít, lhát a ubližovat ostatním. Každý den se snažím být lepším člověkem,“ napsala Lela pod fotografii. 

„Buďme k sobě všichni milí a milí nejen o Vánocích. Darovat úsměv nebo milé slovo nic nestojí a přesto je každé takové milé gesto to nejkrásnější ze všech dárků," doplnila.

Nejnovější zprávy