Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Vážně nemocná Céline Dion opět překvapila! Něco takového od ní asi nikdo nečekal!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Vážně nemocná Céline Dion opět překvapila! Něco takového od ní asi nikdo nečekal!

Lenka Kučerová

16. března 2024 10:09

Céline Dion

Zpěvačka Céline Dion prožívá v posledních letech velké trápení. Hudební hvězdě bylo diagnostikováno vzácné a nevyléčitelné onemocnění, přesto se ukázala po delší době na veřejnosti.

Zpěvačka v roce 2016 přišla o milovaného manžela Reného Angelila. Jen o pár let později přišla další rána, a sice onemocnění, které se nedá léčit. 

Céline trápí nekontrolované napínání svalů, což může v budoucnu vést k tomu, že se z ní nakonec stane nehybná socha. Lidé s touto vzácnou a nevyléčitelnou neurologickou chorobou totiž mívají v pokročilém stadiu problémy i s mluvením a chůzí.

Smutnou zprávu oznámila veřejnosti v prosinci 2022 a od té doby se na veřejnosti moc nezjevovala. Poté, co v únoru letošního roku šokovala svým nečekaným vystoupením na 66. ročníku předávání prestižních hudebních ocenění Grammy, udělala další výjimku.

Držitelka Grammy se vydala na hokejový zápas týmu Edmonton Oilers v Las Vegas a jak zachytila kamera, užila si v šatně spolu s hráči pořádnou dávku zábavy, když imitovala výrazy a postoje jednotlivých hráčů.

Nejnovější zprávy