Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Ve StarDance bude Vondráčková a nejméně další čtyři ženy! ČT odhalila první jména

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ve StarDance bude Vondráčková a nejméně další čtyři ženy! ČT odhalila první jména

Andrea Malá

15. dubna 2024 8:36

ČT představila pětici soutěžících v nové řadě StarDance.

Třináctá řada StarDance, kterou Česká televize odvysílá letos na podzim, má první potvrzená jména účastníků z řad známých osobností. O titul královny tanečního parketu zabojuje nejméně pět žen, vyplývá z pondělního oznámení na sociální síti. 

"Představujeme první pětici tanečnic třináctého ročníku StarDance. Pozvání na parket letos přijaly herečky Marta Dancingerová a Jana Paulová, osminásobná mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková, kuchařka Chili Ta a zpěvačka Lucie Vondráčková," uvedla Česká televize v pondělí ráno na sociální síti X.

Potvrdila se tak jedna ze spekulací, kdy deník Blesk už na konci března napsal, že Vondráčková má podepsanou smlouvu. V uplynulých dnech se pak objevily zvěsti o účasti herců Oskara Hese a Filipa Blažka. Jejich jména ale zatím nebyla potvrzena. 

Velké emoce vzbudilo rozhodnutí, po kterém bude StarDance po dvanácti řadách bez Zdeňka Chlopčíka. V podzimní třinácté sérii jej v porotě nahradí Jan Tománek, který v minulé řadě tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou. Potvrzený je také konec hlavního choreografa Marka Zelinky, který se rozhodl v projektu nepokračovat.

Diváci se alespoň mohou těšit na osvědčenou moderátorskou dvojici, kterou od počátků soutěže tvoří herci Marek Eben a Tereza Kostková. 

Nejnovější zprávy