Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Ve StarDance zvítězila herečka Darija Pavlovičová!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ve StarDance zvítězila herečka Darija Pavlovičová!

Lenka Kučerová

17. prosince 2023 8:57

Tady jsou pohromadě všechny páry dvanácté řady StarDance.

Herečka Darija Pavlovičová a profesionální tanečník Dominik Vodička vyhráli dvanáctou řadu taneční soutěže StarDance...když hvězdy tančí. Jejich vítězství přišlo po skvělém vystoupení ve finálovém večeru, kde předvedli sambu, waltz a volný styl.

Na druhém místě skončila snowboardistka Eva Adamczyková s tanečníkem Jakubem Mazůchem, zatímco třetí příčku obsadil kajakář Vavřinec Hradílek, který tancoval s tanečnicí Kateřinou Bartuněk Hrstkovou.

Soutěž StarDance začala 14. října a letos se představilo deset tanečních párů, mezi nimiž byl i manželský pár Eva a Marek Adamczykovi. Výkony párů hodnotila porota a diváci měli možnost posílat své hlasování prostřednictvím SMS.

Prvním, kdo soutěž opustil, byl herec David Prachař, a postupně se vyřazovali další účastníci, včetně herečky Ivany Chýlkové, herce a muzikanta Richarda Krajča a zpěvačky Terezy Maškové.

Jan Tománek se letos představil na parketu, a to v tanečním páru s herečkou Ivanou Chýlkovou. Pekař Josef Maršálek utvořil partnerství s Adrianou Maškovou. Herci a zpěvák Richard Krajčo byl přiřazen Dominice Roškové, zatímco olympijský medailista ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek se pokusí rozšířit svou sbírku vavřínů s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. David Prachař se objevil na parketu se Zuzanou Dvořákovou Šťastnou.

V sestavě dvanácté řady se nachází i jeden manželský pár, který byl samozřejmě rozdělen televizí. Olympijská vítězka ve snowboardingu Eva Adamczyková (za svobodna Samková) tančí s Jakubem Mazúchem, zatímco její manžel Marek Adamczyk se spojil s Lenkou Norou Návorkovou.

Moderátorka a modelka Iva Kubelková dostala jako tanečního partnera Martina Prágra. Herečku Dariju Pavlovičovou provedl televizním parketem Dominik Vodička. Zpěvačka Tereza Mašková spojila své síly s Danielem Kecskemétim.

V minulé řadě StarDance na podzim 2021 zvítězil herec Jan Cina s profesionální tanečnicí Adrianou Maškovou. Druhé místo obsadila farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká a její taneční partner Marek Dědík. Bronzovou příčku si odnesli krasobruslař Tomáš Verner a tanečnice Kristýna Coufalová. 

Nejnovější zprávy