Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

VELKÉ PŘEKVAPENÍ: Náhrada za Terezu Kostkovou je známá!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

VELKÉ PŘEKVAPENÍ: Náhrada za Terezu Kostkovou je známá!

Andrea Malá

28. června 2024 16:16

Tereza Kostková Video

Tereza Kostková se díky účinkování ve StarDance stala velkou hvězdou a taneční show si bez ní nikdo neumí představit. Jedna veřejnoprávní instituce za ni ale musela najít náhradu. Kdo vystřídá známou herečku za mikrofonem? 

Televizní diváci mohou být v klidu, ve StarDance bude na podzim Kostková v tradiční dvojici s Markem Ebenem. Smutní ale mohou být rozhlasoví posluchači, protože Tereza si dá o letních prázdninách pauzu v moderování pořadu Blízká setkání.

Její náhradnicí bude kolegyně Míša Maurerová. "Prosím posluchače, aby ke mně byli shovívaví. Už vím a těším se na 8. července, protože volba padla na někoho, který se zabývá tím, co je každému z nás blízké a co máme všichni rádi," navnadila lidi k poslechu.

"Psychicky se na to připravuju," přiznala s tím, že k Českému rozhlasu má velký respekt a odpovědnost. Souvisí to s tím, co bylo před mnoha lety.

"Jsem dítě, které si v sobotu zalezlo do svého oblíbeného prostoru, tam si vzalo háčkování nebo drhání náramku a poslouchalo sobotní hru, v neděli pak pohádku. Každé ráno mě Český rozhlas budil a usínala jsem s ním. Teď se mi splnil sen a sedím tady," vysvětlila Maurerová. 

Nejnovější zprávy