Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Velký otazník nad plány Jiřího Krampola: Co s ním bude dál?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Velký otazník nad plány Jiřího Krampola: Co s ním bude dál?

Andrea Malá

1. března 2024 13:59

Jiří Krampol

Začíná jaro, na které se nepochybně těšil i Jiří Krampol, protože měl nějaké plány. Ty ale s velkou pravděpodobností vezmou za své, protože slavného herce opět zradilo jeho vlastní tělo. Jaké důsledky bude mít aktuální hospitalizace? 

Podle informací televizní stanice CNN Prima NEWS se bavič ve svém bytě poroučel na zem a bolestivě si narazil kostrč. Bolesti byly tak intenzivní, že byl převezen do nemocnice, kde zřejmě stráví nějaký čas. 

"Několik týdnů si tam určitě poleží. Má velké bolesti. V poslední době je bohužel více ve špitále než doma, ale co se dá dělat," řekl jeden z hercových přátel zmíněné stanici. Fanoušci se nicméně dočkali ujištění, že Krampol se s nastalou situací srovnal. "Naštěstí to Jirka snáší dobře. Nějakým depresím nepropadá, zůstává pozitivní," dodal zdroj. 

Krampolovy plány každopádně berou za své. Podle Blesku visí opravdu velký otazník nad jeho účastí na společném dubnovém wellness pobytu s manželským párem Felix Slováček a Dáda Patrasová.  

Připomeňme, že Krampol strávil v nemocnici už úvodní týdny letošního roku, když ho konkrétně postihly velké problémy s dolními končetinami. V rámci rehabilitace se je snažil posílit, přesto došlo po propuštění domů k dalšímu karambolu.

Nejnovější zprávy