Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Veronika Arichteva a Martina Pártlová nevinnými snímky rozzuřily fanoušky

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Veronika Arichteva a Martina Pártlová nevinnými snímky rozzuřily fanoušky

Nikola Horáková

2. července 2024 20:34

Nikol Leitgeb, Veronika Arichteva a Martina Pártlová. Video

Kamarádky Veronika Arichteva (38) a Martina Pártlová (45) spolu momentálně spolu a svými partnery tráví dovolenou a nezapomněli si na památku udělat pár fotografií. Ty ovšem naštvaly jejich fanoušky. 

Bývalé členky 3v1 jsou poslední dny pod neustálým dozorem veřejnosti a výjimkou není ani jejich dovolená, kam si vyrazili se svými partnery. 

Duo totiž zveřejnilo na Instagram sérii snímků, na kterých spolu jedou v autě a na hlavě mají šátky, na dalších snímcích je mají i na rukách. 

Většina fanoušků se domnívá, že šátky slouží jako výsměch směrem k Nikol Leitgeb, která z tria 3v1 odešla z důvodu, že už to údajně nebylo o přátelství, ale spíše byznys. Šátky se staly symbolem písně „Sbohem, pa, šátečku,“ o loučení s 3v1 od Martiny Pártlové. 

Nikol Leitgeb s písní ale vůbec nesouhlasí. „Marti, já ti samozřejmě přeju, aby se ti prodávalo album i koncerty, ale o svém záměru natočit písničku o mně jsi mi napsala dva dny předem s tím, ať tam přijdu, že by to tam bylo hezké. Napsala jsem ti, že to je úlet, prasárna a podpásovka a vrchol pokrytectví, vždyť jsme spolu během roku nebyly ani na kafi, a teď budeme hrát tyjátr v kině,“ napsala do komentářů k rozhovoru pro idnes.cz.

Fanoušci v komentářích rozhodně negativními zprávami nešetřili. „Tohle se mi od vás vůbec nelíbí. Ve dvou ráda, ve třech zrada,“ napsala jedna z komentujících. „Ať se mezi vámi stalo cokoli, toto je výsměch a musí to Nikol ublížit. Byly jste kámošky takovou dobu, stojí vám to za to?“ přidala se další. 

Martina na samotné negativní reakce vydala den poté vyjádření, kterým všechny spekulace vyvrátila. 

„Dobré ráno, dámy. Tohle jsou krásný konspirační teorie, bohužel tahle asociace nás vůbec nenapadla. Teď, když to tak čtu, tak ano, může to vypadat jako provokace ve spojení s něčím, co se teď děje, jen, holky, Nikča mě zná 14 let. Za 14 let jsem se veřejně nevysmívala nikdy nikomu. Nevím, proč bych to měla dělat někomu, s kým jsem prožila dost velkou část svýho života, ať už je to jakkoli. Já nevím, že vám to třeba nepřipomene Bridžit Džonsn, nebo třeba Telmu a Lujzu. Přestaňte prosím spekulovat.  Já slibuju, že se budu už do konce života vyhýbat této rekvizitě,“ sdělila Pártlová. 

Nejnovější zprávy