Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Veronika Arichteva byla na veselce Brzobohatých: Nejkrásnější svatba, na které jsem byla

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Veronika Arichteva byla na veselce Brzobohatých: Nejkrásnější svatba, na které jsem byla

Nikola Horáková

18. září 2023 16:25

Veronika Arichteva Video

V pátek měli tajnou svatbu Daniela Písařovicová (44) a Ondřej Brzobohatý (40), kteří se vzali na tajné svatbě v Itálii. Mezi hosty byli pozváni jejich přátelé a rodina. Mezi hosty byla  také Veronika Arichteva, která se o svatbě zpětně vyjádřila.

„Zjistili jsme, že evidentně nejsme první Češi, které to napadlo, a dnes můžeme konstatovat, že to bylo po všech stránkách dobré rozhodnutí. Původní dovolenkovou sestavu jsme zkrátka jen rozšířili o nejbližší rodinu a přátele,“ prozradil Brzobohatý na svém Instagramu. 

Jejich svatební den se tedy konal opravdu jen v kruhu těch nejbližších členů rodiny a přátel. Na veselce nechyběla ani Danielina skvělá kamarádka Veronika Arichteva, která byla z celé svatby nesmírně dojatá. 

„Já tam byla, jedla, víno pila. Nevěsta jak z růže květ a ženich jakbysmet. Zazvonil zvonec a pohádky je začátek. To se máte, že se máte, manželé Brzobohatí. Miluji vás,“ napsala Arichteva k příspěvku Dniely a Ondřeje na Instagramu, který sdílela. „Nejkrásnější svatba, na jaké jsem byla. Ne proto kde a jak, ale protože vy dva,“ dodala Veronika.

Nejnovější zprávy