Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Veronika Arichteva překvapila: Budu fandit Filipu Blažkovi!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Veronika Arichteva překvapila: Budu fandit Filipu Blažkovi!

Andrea Malá

6. června 2024 10:06

Veronika Arichteva s manželem Biserem Arichtevem Video

Veronika Arichteva se neváhala ozvat, když se stala terčem poměrně ošklivého slovního útoku, o který se navíc postarala manželka jejího hereckého kolegy. Toho letos čeká StarDance, takže má o špatnou reklamu s předstihem postaráno. Arichteva se ale pokusila situaci vylepšit... 

Arichteva se podivila, že "dvě trochu delší prsa" vzbudila tolik emocí. "Měla jsem se ozvat? Měla! Nevím, proč by si měl kdokoliv nechat líbit útok na svojí postavu, život, práci, děti... Od kohokoliv. To jsou hranice. Moje. Snad i vaše," vysvětlila.

Zdůraznila, že tzv. bodyshaming není v pořádku. "V pořádku je, chovat se k druhejm tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám. A případně si pod tyhle naše nový peckový šaty vzít horní díl plavek," dodala.

Ptáte se, proč takový humbuk nastal? Populární herečce někdo zhodnotil poprsí slovy "hrůza" a "děs" a dodatkem, že ani cvičení nepomůže. Oběť slovního útoku se rozhodla zprávu zveřejnit, čímž vyšla najevo zajímavá věc. Arichtevě totiž napsala Jolana Blažková, manželka herce Filipa Blažka.

Zlost mnoha lidí se pochopitelně obrátila právě proti Blažkové, s čímž ale Arichteva tak úplně nesouhlasila. "Prosím, jestli pro vás je hejtování druhé osoby nepřípustný, tak s tím přestaňte. Jinak v tý p**eli budeme furt," vyzvala své fanoušky.

Dokonce prozradila, že bude podporovat Blažka v letošní řadě populární televizní taneční show. "Poslední, co k tomu chci ještě sdílet, je, že já Filipovi ve StarDance fandit budu! A držím mu palce," dodala. 

Nejnovější zprávy