Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 21. února 2024

Svátek slaví Lenka, zítra Petr

Veronika Žilková a Agátiny holčičky: Slavná babička se přišla podívat na Mikuláše!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Veronika Žilková a Agátiny holčičky: Slavná babička se přišla podívat na Mikuláše!

Andrea Malá

6. prosince 2023 10:12

Veronika Žilková Video

Veronika Žilková je díky své dceři Agátě Hanychové už několik let babičkou a tuto roli si plní na jedničku. Když se v úterý večer rozdělovala mikulášská nadílka, nemohla u toho chybět. A fanouškům ukázala, jak děti rostou jako z vody. 

Žilková se na instagramovém profilu pochlubila fotkou s vnučkami Miou, jejíž otcem je Jakub Prachař, a Rozárkou, kterou má její dcera s Jaromírem Soukupem. "Agátiny holčičky," napsala ke zveřejněnému snímku.

Z dalších snímků, které sdílela se svými "holčičkami" zase Hanychová, je patrné, že na Mikuláše, čerta a anděla se přišel podívat i nejstarší sourozenec obou holčiček Kryšpín. Toho může momentálně těšit, že maminka se po letech opět dala dohromady s jeho otcem Mirkem Dopitou.

Podobné scény se mají opakovat i o Vánocích, protože influencerka nedávno prozradila, že s otci svých dcer vyjednala, že holčičky bude mít o svátcích u sebe.

Leckoho to jistě překvapilo, protože nedávno vyšlo najevo, že kromě vztahů s mediálním magnátem Soukupem se vyhrotily i ty s hercem a bavičem Prachařem. Zřejmě to nakonec nebude tak žhavé... 

Nejnovější zprávy