Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Veronika Žilková drsnými slovy promluvila o Stropnickém

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Veronika Žilková drsnými slovy promluvila o Stropnickém

Nikola Horáková

3. ledna 2024 21:18

Veronika Žilková s partnerem Josef Holomáč Video

Herečka Veronika Žilková (62) svátky prožila v okruhu svých nejbližších a ihned po svatbě její dcery Agáty Hanychové a Novém roce odcestovala se svým přítelem Josefem Holomáčem do teplých krajů. Odtamtud poslala fanouškům pozdrav a nebála se ostrých slov.

Veronika Žilková si začátek roku užívá se svým přítelem Josefem Holomáčem na ostrově Josefem Holomáčem, kam odcestovali těsně po svatbě její dcery Agáty Hanychové a Miroslava Dopity. 

Pobyt z dovolené herečka poctivě svým fanouškům dokumentuje. Ke společné fotografii, kterou zveřejnila na Instagramu, napsala text, ve kterém se lehce pustila do bývalého manžela Martina Stropnického. 

"Seberte odvahu začít znovu randit. Po osmnácti letech života s prolhaným politikem to nešlo snadno, ale pokud se najde někdo, kdo o vašich dětech řekne, že jsou skvělé, o vaší sporné postavě řekne, že je dokonalá, a tleská Vám z první řady, když pracujete... Jděte do toho. Prohry už známe, a tak se radosti nebraňme... Protože nikdo nevíme, jak dlouhá svíčka nám ještě hoří," napsala. 

Od fanoušků a hlavně fanynek dostala do komentářů mnoho povzbudivých zpráv. „A úžasné je randit s manželem ,který mi říká přesně to samé a randíme po 45 letech, a vím jak je to skvělé," podělila se o své zkušenosti jedna z fanynek. „Gratuluji ke krásnému rozhodnutí, dát lásce šanci," napsala další. 

Nejnovější zprávy