Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Veronika Žilková: Dva roky od velkého restartu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Veronika Žilková: Dva roky od velkého restartu!

Andrea Malá

10. května 2024 20:04

Veronika Žilková s partnerem Josef Holomáč Video

Veroniku Žilkovou v posledních letech potkala jedna zásadní životní krize. Po mnoha letech se jí rozpadlo hvězdné manželství s Martinem Stropnickým, s nímž má dceru Kordulu. Na muže ale nezanevřela. I díky jedné dobré duši se podle svých slov restartovala. 

Žilková se definitivně rozvedla se Stropnickým před necelým rokem. Nedávno pak fanoušky informovala, že se konečně vrátila i k dívčímu jménu. "Chvilku to trvalo, ale od dnešního dne jsem stoprocentně Veronika Žilková," oznámila na instagramovém profilu.

Lidé také už nějaký čas mohou po jejím boku vídat sympatického pána. Jde o muzikanta Josefa Holomáče. Populární herečka si dnes ráno vzpomněla, že mají "výročí".

"Před dvěma lety jsme se na této lavičce poprvé potkali," napsala ke společné fotografii, kterou pověsila na instagram. "Já jsem přišla smutná se psy a on seděl smutný a zapíjel žal... dva roky restartu dvou seniorů," dodala s humorem. 

Pravdou je, že podobné restarty nejsou v její rodině ničím výjimečným. Loni se rozpadl vztah její dceři Agátě Hanychové, která se přitom krátce předtím dočkala potomka s miliardářem Jaromírem Soukupem. Hanychová se pak vrátila k bývalému partnerovi Mirku Dopitovi. 

Nejnovější zprávy