Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Veronika Žilková je stále v napětí, jak to dopadne: Vážné zranění a boj o život!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Veronika Žilková je stále v napětí, jak to dopadne: Vážné zranění a boj o život!

Andrea Malá

31. ledna 2024 9:37

Veronika Žilková Video

Veronika Žilková toho v posledních měsících a letech musela vstřebat opravdu hodně. Sama se rozvedla, její nejstarší dcera se rozešla s Jaromírem Soukupem. A k tomu všemu přišly i velké potíže s koněm milované Korduly. 

Kdo Žilkovou sleduje na sociálních sítích, ten musel několik měsíců nazpět zaznamenat drama, které se v její rodině odehrávalo. Šlo doslova o život koně dcery Korduly, kterou má s bývalým manželem Martinem Stropnický.

Jak vážné to bylo, prozradila herečka v pořadu ShowTime. "V září to vypadalo, že ji možná budeme muset utratit kvůli zranění na šíji, které se už dlouho léčí," řekla o kobyle. "Ale koníček se z toho dostal," doplnila vzápětí.

Jde ovšem o parkurového koně, přičemž o jeho návratu na závodiště se teprve rozhodne. Podle Žilkové probíhají alternativní rehabilitace za pomoci pijavic.

Maminka Agáty Hanychové ostatně řekla, že mladší dcera má teď stejně jiné zaměstnání. "Kordulka je ve škole, nesmí vůbec chybět, letos maturuje. Pak ale doufám, že se obě spolu vrátí na závodiště," dodala. 

Nejnovější zprávy