Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Veronika Žilková je v koncích: Strach, že šel za jinou?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Veronika Žilková je v koncích: Strach, že šel za jinou?!

Andrea Malá

29. května 2024 20:17

Veronika Žilková Video

Veronika Žilková našla po rozpadu manželství novou lásku, v posledních dnech ale hledala něco jiného, na čem jí také hodně záleží. Ztratil se jí totiž domácí mazlíček. S žádostí o pomoc se obrátila na fanoušky. 

Žilková v pátek na svém instagramovém profilu zveřejnila fotografii roztomilého černého kocoura. I jí totiž zbyly jen fotky, protože mazlíček se někam zaběhl. "Herec a miláček už je dva dny pryč a není k nalezení," posteskla si.

Populární herečka se zeptala fanoušků, zdali se jim to někdy také stalo. "Je vykastrovaný, tak by neměl jít za kočkama, ne? Jakou máte zkušenost vy?" zeptala se.

Láska herečky ke zvířatům je známou věcí. Není to ostatně tak dávno, co se podělila o radostnou zprávu ohledně koně dcery Korduly, který se potýkal se zdravotními problémy, přičemž nebylo vůbec jasné, jak příběh dopadne. 

Dopadl dobře. Žilková tehdy zveřejnila fotku dcery s kobylou, kterou doplnila všeříkajícím sdělením. "Kordy a Kordy. Velká gratulace! Po dlouhém boji se zraněním opět 'nasedláno'," napsala na instagramu.

Nejnovější zprávy