Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Veronika Žilková musí povzbudit syna! Je konec, napsal Cyril na síti

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Veronika Žilková musí povzbudit syna! Je konec, napsal Cyril na síti

Andrea Malá

24. ledna 2024 10:53

Veronika Žilková Video

Veronika Žilková se snaží své děti podporovat v tom, co dělají. U dcer Agáty a Korduly i syna Vincenta každý ví, čemu se věnují. Čtvrtý ze sourozenců je ale tak trochu záhadou. Aktuálně se každopádně vypořádává se zklamáním. Co se stalo? 

Trojice potomků Žilkové je veřejně známá, zatímco ten čtvrtý, syn Cyril, se spíše drží v ústraní. Herečka ale své fanoušky prostřednictvím instagramu informovala o jeho podnikání s pojízdnou kavárnou. To je ale nyní u konce! Co se stalo?

Nevlastní sourozenec Agáty Hanychové posílá karavan dál, nabízí ho totiž do prodeje. Důvodem je mimo jiné fakt, že se přemísťující se podnik stal několikrát terčem zlodějů. 

"Bohužel loupežníci + nízká návštěvnost = konec," oznámil Navrátil na sociální síti podle webu super.cz. Loni si například postěžoval, že mu bylo odcizeno unikátní pero v hodnotě přesahující tisíc korun. 

Cyril se snažil pořádat i doprovodné akce, například scénická čtení. Je totiž hispanistou, překladatelem a básníkem. Umělecké geny se zkrátka nějak musely projevit. 

Nejnovější zprávy