Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Veronika Žilková neuschne: Neuvěříte, kolik koledníků k ní přišlo!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Veronika Žilková neuschne: Neuvěříte, kolik koledníků k ní přišlo!

Andrea Malá

2. dubna 2024 8:45

Veronika Žilková Video

Letošní Velikonoce jsou za námi! Platí to i pro rodinu Veroniky Žilkové, která lpí na dodržování tradic. Kdo ji přišel vyšupat a vyjádřila se nějak k velikonoční výzvě dcery Agáty směrem k bývalým partnerům? 

Agátin současný partner, respektive manžel Mirek Dopita za tchyní s pomlázkou přišel, jak dokazuje video, které Žilková zveřejnila na svém instagramovém profilu. Nechybí na něm ani její syn Vincent. 

Populární herečka prozradila, že u ní byl v pondělí pořádný nával. "Děkujeme všem 220 koledníkům, díky kterým žádná holka z rodiny neuschne! I Róza stihla první pomlázku! Vloni se narodila hned po pomlázce," napsala na sociální síti. 

Velikonoční výzvu své dcery směrem k bývalým partnerům nijak nekomentovala. "Velikonoce jsou svátky naděje... Milí tatínkové J+J, prosím, ukončeme mediální a soudní boj. Kvůli pohodě našich dětí, už souhlasím se vším," vzkázala Agáta exmanželovi Jakubu Prachařovi a bývalému partnerovi Jaromíru Soukupovi.

"Plaťte výživné, jaké si myslíte, že si vaše dcery zaslouží. Respektuji vaše přání dcery nefotit. Píši Vám veřejně, stejně jako veřejně probíhá spor. Všichni zúčastnění potřebujeme klid. Děkuji," dodala. 

Nejnovější zprávy