Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Veronika Žilková prozradila, co dala Kordule k 18. narozeninám!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Veronika Žilková prozradila, co dala Kordule k 18. narozeninám!

Andrea Malá

27. září 2023 10:51

Kordula Stropnická Video

Všechny děti Veroniky Žilkové už vyletěly z hnízda, vždyť i nejmladší Kordula dosáhla plnoletosti. Narozeninovou oslavu jí přichystaly starší sestra Agáta Hanychová i slavná maminka. Co vymyslela známá herečka? 

Žilková má čerstvě plnoletou dceru Kordulu s hereckým kolegou a diplomatem Martinem Stropnickým, ovšem vztahy v rodině jsou už pěkných pár měsíců na bodu mrazu. Manželství se loni po letech soužití rozpadlo. 

Populární herečka prozradila serveru super.cz, že dceři dala k osmnáctinám noční plavbu Prahou s jedenácti kamarádkami a jídlem. O party ostatně informovala své fanoušky také na instagramovém profilu.

Zároveň ale na sociální síti přiznala, že jedna věc se tak úplně nepovedla. "Tak moc jsem řešila oslavu na lodi, až jsem zapomněla dort v autě a holky odpluly bez něho," uvedla. 

A proč vlastně Žilková zvolila právě takový dárek? Vždyť u osmnáctin se nabízí tolik možností, například automobil. "Jako svatá Kordula kdysi v legendě plula se svými družkami, tak v sobotu se plavila Kordulka se svými kamarádkami," vysvětlila zmíněnému webu.

Nejnovější zprávy