Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Veronika Žilková se rozvedla! Stropnickému vymyslela nápis na hrob

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Veronika Žilková se rozvedla! Stropnickému vymyslela nápis na hrob

Andrea Malá

2. listopadu 2023 14:18

Martin Stropnický a Veronika Žilková Video

Šlo sice v podstatě už jen o formalitu, ale Veronika Žilková se konečně dočkala rozvodu s Martinem Stropnickým, který se pěkně táhl. Herci se totiž rozešli už před dlouhou dobou. Následně se ale nebyli schopni dohodnout na výživném na společnou dceru Kordulu. 

Žilková už v červnu přistoupila na návrh Stropnického na dohodu, kterou za zvláštních okolností podepisovali venku před soudní budovou. Dnes v ní chyběli úplně, stejně jako její bývalý manžel. Oba zastupovali jejich právní zástupci. 

Herečka vtipně okomentovala rozvod, který přišel na Dušičky. "Dnes je svátek zemřelých, tak co kdybych řekla smuteční řeč k zemřelému manželství," nabídla se deníku Blesk, který ji požádal o komentář.

"Že jednou zemřeme všichni a exmanžel by mohl mít na hrobě nápis 'zde leží muž, který čtyřikrát zradil své ženy a jejich děti'," poukázala ve vyjádření na Stropnického vztahovou minulost. 

Zatímco Žilková se nakonec s někdejším partnerem dohodla na záležitostech ohledně výchovy dítěte, její dcera Agáta Hanychová svůj spor stále vede. Definitivní rozhodnutí ve věci péče o dceru Rozárku ještě nepadlo. 

Nejnovější zprávy