Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

VIDEO: Vémola tvrdě dopadl na zem! Slovák mu uštědřil krutou porážku

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

VIDEO: Vémola tvrdě dopadl na zem! Slovák mu uštědřil krutou porážku

Andrea Malá

30. prosince 2023 8:32

Karlos Vémola s manželkou Video

Karlos Vémola si o Vánocích musel spoustu věcí odepřít, protože věděl, že 29. prosince opět nastoupí do klece. Dlouho v ní ale nevydržel. Přestože byl v duelu se slovenským zápasníkem Samuelem "Pirátem" Krištofičem favoritem, výsledek byl úplně jiný. 

Souboj Karlose s Pirátem byl jedním z taháků turnaje Oktagon 51 v největší české hale, tedy pražské O2 areně. Diváci ji zaplnili až po strop a mnozí z nich zřejmě očekávali, že zápas potrvá déle než necelé dvě minuty.

Konkrétně byl duel zastaven po 108 sekundách. Soupeři v úvodu bojovali v postoji jako boxeři, když Krištofič nachytal Vémolu a uštědřil mu tvrdou ránu pravačkou, která Karlose - jak se říká - vypnula. Mezi zápasníky následně skočil rozhodčí a souboj ukončil.

"Bum! Pravačka nebezpečná na bradu. Přišel tam pokus o další zadní, Pirát vítězí! Je to tam!" okomentoval slovenský vítěz přímo v hale svůj knokaut favorizovaného Čecha. 

Pro Vémolu šlo přitom o rozlučku s O2 arenou, protože konec kariéry se zkrátka blíží. V červnu se však má Karlos opět utkat s Attilou Véghem v tzv. Zápase století na fotbalovém stadionu pražské Slavie v Edenu. 

Nejnovější zprávy