Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

"Vítej, lásko." Dara Rolins představila nového člena rodiny!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

"Vítej, lásko." Dara Rolins představila nového člena rodiny!

Andrea Malá

4. března 2024 14:04

Dara Rolins Video

Dara Rolins se v současnosti vzpamatovává nejen z enormního výdeje energie na nedávném koncertě, ale i ze zrady od italského lékaře. Nyní se ale pochlubila i jednou novinkou z osobního života, která by jí rozhodně měla dělat radost. 

Rolins momentálně tvoří pár s bývalým českým reprezentantem a někdejším fotbalistou světového formátu Pavlem Nedvědem, přičemž oba už překročili padesátku, takže na společné potomky už je víceméně pozdě. Nikoliv však na domácího mazlíčka...

Podle Nového Času se tak jejich domácnost rozrostla o nového člena. Je jím roztomilé štěně plemene pomeranian mini, které se podobá plyšové hračce a majitele vyjde na více než tisíc eur. "Vítej, lásko," přivítala zpěvačka čtyřnohého kamaráda v rodině.

Rolins potkala v poslední době nepříjemná srážka s realitou, když uniklo její tajemství o estetických zákrocích, které podstoupila. Slovenská média jako první upozornila na video Michele Pascaliho, na němž chirurg komentuje úpravy, konkrétně facelifting, lifting krku a operaci víček.

Kdo záběry viděl, ten poznal slovenskou zpěvačku. Ta se nyní snaží z této zrady vzpamatovat. I s pomocí pejska se jí to nepochybně dříve či později povede.  

Nejnovější zprávy