Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

"Vrací se to." Jiří Krampol se zmínil o myšlenkách na smrt!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

"Vrací se to." Jiří Krampol se zmínil o myšlenkách na smrt!

Andrea Malá

17. ledna 2024 10:51

Jiří Krampol

Jiří Krampol zůstává od Vánoc v nemocnici, takže je pochopitelné, že se o tom za tu dobu už hodně napsalo. Včetně toho, co se známému herci vůbec nelíbilo. Proto nyní vysvětlil, jak je to s jeho údajnými myšlenkami na smrt. 

Podle Krampola lidé často nevědí, že chronické zdravotní problémy se periodicky vrací. "Vznikla kauza, že jsem takový chcípák, který sotva leze, má deprese a myslí jenom na smrt," vysvětlil webu expres.cz. "Na smrt zatím skutečně nemyslím," zdůraznil. 

Známý herec každopádně přiznal velké problémy s dolními končetinami. Podle svých slov totiž dva roky nechodil, takže mu nohy zpohodlněly a zeslábly. "Cvičíme fest, nohy nabírají na síle a za to jsem šťastný," poznamenal. 

Legendární bavič, který loni oslavil půlkulaté 85. narozeniny, každopádně počítá s tím, že se při chůzi už neobejde bez opor. "Berle budu nosit i nadále, protože bych nerad někde podklouzl a zlomil si nohu," dodal. 

Krampol tentokrát nijak nekomentoval, co s ním bude, až ho lékaři z nemocnice propustí. V nedávné době se přitom spekulovalo o tom, že možná bude potřebovat nepřetržitou péči v nějakém zařízení. 

Nejnovější zprávy