Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Vrátí se Honza Musil pod novým vedením na Barrandov? Je zřejmě rozhodnuto!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Vrátí se Honza Musil pod novým vedením na Barrandov? Je zřejmě rozhodnuto!

Andrea Malá

7. června 2024 20:17

Jan Musil s partnerem. Video

Majetkové změny v TV Barrandov mohly nabít novou energií i Honzu Musila, který svého času patřil k výrazným tvářím stanice. Nyní mohl doufat, že jeho angažmá bude pokračovat. Jenže realita je jiná... 

Českem v květnu proběhla zpráva, že Jaromír Soukup už není ani spoluvlastníkem vydavatelství Empresa Media, do kterého patří i TV Barrandov. I zbývající padesátiprocentní podíl od něj měl odkoupit podnikatel Jan Čermák.

U Musila to mělo vzbudit naději, že by mohly vzniknout nové epizody Nebezpečných vztahů, které se těšily jisté popularitě. Svého času byl moderátor v podstatě jedinou jinou výraznou tváří stanice vyjma Soukupa.

Podle informací webu extra.cz se noví vlastníci Barrandova opravdu pokusili s Musilem dohodnout na pokračování spolupráce. Nabízené podmínky ale zřejmě nebyly podle jeho představ.

"Honza věřil, že s novým spolumajitelem a teď už vlastně stoprocentním majitelem nastanou nové pořádky a profesionalita, ale cítil jsem z něj zklamání. Prý tohle nemá zapotřebí," uvedl zdroj zmíněného serveru. 

Nejnovější zprávy