Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Vrátí se kultovní Comeback? Kolem třetí řady podle Dejdara panují nejasnosti!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Vrátí se kultovní Comeback? Kolem třetí řady podle Dejdara panují nejasnosti!

Lenka Kučerová

16. prosince 2023 18:08

seriál Comeback

Po více než 10 letech se měl český sitcom Comeback vrátit třetí řadou, ale namísto toho se potýká s komplikacemi. 

Od posledního dílu druhé série, který si získal české fanoušky, uplynulo 12 let. Postavy jako neurotický Tomi Paci (Tomáš Matonoha), jeho dcera Kristýna Leichtová alias Iva Pacovská a notorický milovník piva Ozzák (Martin Dejdar) si získaly během doby největší slávy statisíce příznivců. Seriál však skončil, a mnozí stále volají po jeho pokračování.

Původně mělo k pokračování skutečně dojít. Martin Dejdar promluvil o plánech natočit nové díly, ale zdá se, že se věci zkomplikovaly. Původně se plánovalo točit 16 dílů na podzim, ale z technických důvodů se to odložilo o rok.

"Měli jsme točit pokračování letos na podzim, 16 dílů. Z jakýchsi technických důvodů se to zatím přesunulo o rok, ale skutečně jsme měli začít točit v říjnu 16 nových dílů," uvedl Dejdar podle Aha.

Nyní tak situace kolem natáčení vypadá dost nejistě. Zprávy o zastavení natáčení přišly bez podrobností, ačkoliv herci jsou podle Dejdara pokračováním nadšeni.

Zda se Comeback dočká návratu, zatím není jasné, a není známo, kde přesně došlo k zastavení natáčení. Sitcom Comeback vznikl v produkci televize Nova a původně měl premiéru v roce 2008. Seriál si získal popularitu a získal ocenění v diváckých anketách.

Nejnovější zprávy