Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Výhra Pavlovičové ve StarDance rozdělila fanoušky na dva tábory

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Výhra Pavlovičové ve StarDance rozdělila fanoušky na dva tábory

Nikola Horáková

17. prosince 2023 13:52

Darija Pavlovičová a Dominik Vodička Video

Dvanáctou řadu StarDance vyhrála herečka Darija Pavlovičová a její taneční partner Dominik Vodička. Favoritem u mnoha lidí byl ovšem pár Eva Adamczyková s Jakubem Mazůchem. Mezi diváky se následně rozpoutala vášnivá diskuze.

Pro většinu diváků byl jasným favoritem pár Eva Adamczyková a Jakub Mazůch. Ti si během finálového večera vysloužily od poroty hned dvakrát po sobě 30 bodů, na konci večera měli celkem 89 bodů. Těsně za nimi skončili vítězové letošní řady, kteří měli 88 bodů. 

Diváci ovšem rozhodli ve prospěch právě Dariji Pavlovičové a to rozpoutalo vlnu pobouřených zpráv a vzkazů na adresu Dariji. 

„Proč nevyhrála Eva? Jako byli nejlepší a tohle bylo nezaslouženě. StarDance jde do kytek. Děkujeme," napsala jedna z rozladěných divaček. „Nezaslouženě! Eva byla 100x lepší a celou dobu vedla, měla to vyhrát ona! StarDance by měla pořešit smysl hlasování a bodování! Bodování by mělo mít 9x větší cenu než hlas diváka," přidala se další. 

Na druhé straně se objevily hlasy diváků, kteří Darije vítězství přejí, i přesto že fandili Evě Adamczykové. „Ať si říká kdo chce co chce, Darija si výhru zaslouží. Taky jsem od začátku fandil Evě, ale postupně jsem si oblíbil Dariju právě kvůli jejímu pokroku, kterým se dokázala vyrovnat Evě a o tom to je. Vlastně už mi bylo úplně jedno, jestli vyhraje Eva nebo Darija. Vítězům gratulujuuu," napsal jeden z diváků. 

Nejnovější zprávy