Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Vzkaz od Václava Neckáře: Proč legendární zpěvák nebude koncertovat?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Vzkaz od Václava Neckáře: Proč legendární zpěvák nebude koncertovat?

Andrea Malá

18. prosince 2023 12:15

Václav Neckář

Čerstvý osmdesátník Václav Neckář v uplynulém týdnu vyděsil své fanoušky, když vyšlo najevo, že již naplánované koncerty na příští rok neproběhnou. Proč nebude zpěvák vystupovat? Fanouškům přišel jasný vzkaz! 

Neckář měl původně v příštím roce pokračovat v koncertních oslavách osmdesátin. V úterý se ale na instagramovém profilu objevila informace o zrušení dubnového galakoncertu ve Zlíně. Následovalo oznámení, že od ledna 2024 ruší Bacily do odvolání všechna svá vystoupení.

Nejen, že to fanoušky nepotěšilo, ale některé to nepochybně vyděsilo, až se začaly šířit spekulace o zdravotních problémech. Správci sociálních sítí bratrů Neckářových reagovali tím, že se s nimi spojili, aby příznivce mohli vzkazem uklidnit.

"Rozhodli si zatím dát po Novém roce pauzu, protože potřebují po extrémně náročném a vyčerpávajícím podzimu letošního roku načerpat nové síly a odpočinout si," uvedli administrátoři profilů. 

O definitivní odchod do důchodu by ještě jít nemělo. "Máme to zatím brát jako koncertní pauzu, o dalších krocích určitě svoje fanoušky a příznivce budou včas informovat," dodali spolupracovníci bratrské dvojice. 

Nejnovější zprávy