Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Yvetta Blanarovičová to chtěla zamlčet: Babiš pomohl jejím blízkým z Izraele!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Yvetta Blanarovičová to chtěla zamlčet: Babiš pomohl jejím blízkým z Izraele!

Andrea Malá

17. října 2023 11:05

Yvetta Blanarovičová Video

Yvetta Blanarovičová oslavila na konci září kulaté 60. narozeniny, v říjnu jí ale ze strachu o blízké zmrzl úsměv na tváři. Na vině je probíhající konflikt v Izraeli, kde se členové její rodiny ocitli v ohrožení. Pomocnou ruku podal expremiér Andrej Babiš. 

"Yvetta Blanarovičová, možná znáte to jméno," spustil Babiš na sněmovním jednání. "Já pomáhal její rodině, aby se dostali do těch letadel. Nikdo s nimi nemluvil, nic nevěděli," prohlásil bývalý premiér a trochu paradoxně dodal, že se na podobných věcech nepotřebuje zviditelňovat. 

To samé ostatně konstatovala i populární Slovenka, situaci svých blízkých, kteří měli problém se z Izraele dostat, chtěla řešit v tichosti. "Ani můj syn to neví," poznamenala pro server expres.cz.

Když už se o tom politik zmínil, herečka neměla problém ho vynést do nebes. "Bylo fantastické, že jsem měla toho Andreje, který mi řekl, co přesně udělat a koho kontaktovat. Moc mu děkuji, strašně mi pomohl a jsem mu vděčná," svěřila se.

Konkrétně šlo o rodinu s malými dětmi, která čekala na letišti. "Nebyla to žádná legrace. Nikdo nechtěl do ulic, protože nevěděli, co se tam bude dít. Ten masakr, co se tam odehrává, si nikdo z nás nedovede představit," dodala Blanarovičová. 

Nejnovější zprávy