Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Z osobního života Markéty Vondroušové dorazila smutná zpráva!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Z osobního života Markéty Vondroušové dorazila smutná zpráva!

Lenka Kučerová

27. dubna 2024 10:54

Markéta Vondroušová

Končící pracovní týden přinesl jednu smutnou zprávu z osobního života Markéty Vondroušové. Úřadující wimbledonská vítězka potvrdila, že řeší rozvod s manželem Štěpánem Šimkem. Mladík se nyní poprvé vyjádřil k celé záležitosti. 

O rozpadu manželství jako první informoval Blesk. "Prostě nám to nevyšlo. Teď řešíme formálně rozvod, ale na všem jsme domluveni," řekla Vondroušová zmíněnému deníku. Šimek reagoval prostřednictvím sociálních sítích, mimo jiné smazal společné fotografie páru ze svého instagramového profilu.

Jak upozornil web extra.cz, vypomohl si také citátem z Duny. "A cena, kterou jsme zaplatili, byla cenou, kterou lidé vždy platili za dosažení ráje v tomto životě – změkli jsme, ztratili převahu," napsal několik vět, s jejichž výkladem si musí každý poradit sám. 

Jedna z našich dlouhodobě nejlepších tenistek se vdala předloni v červenci v zahradách hotelu Chateau Mcely. Zveřejnila tehdy několik fotografií na instagramu s popiskem "Šimkovi 16. 7. 2022". Dočkala se celé řady gratulací od svých kolegyň, nejen z Česka, ale i zahraničních tenistek.

Šimek ještě loni podporoval manželku při jejím životním úspěchu, kdy triumfovala na travnatém grandslamu ve Wimbledonu. Vondroušová ve finále porazila Tunisanku Uns Džábirovou poměrem 6:4 v obou setech. Navázala tak na porevoluční triumfy Jany Novotné v roce 1998 a Petry Kvitové v letech 2011 a 2014.

Nejnovější zprávy