Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Zásnuby hvězdy z Beverly Hills 90210! K oltáři zamíří v padesáti

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Zásnuby hvězdy z Beverly Hills 90210! K oltáři zamíří v padesáti

Veronika Jirásková

24. září 2023 6:11

Brian Austin Green s rodinou Video

Pokud jste byli fanoušky slavného seriálu Beverly Hills 90210, pak si nepochybně pamatujete jednu z jeho hlavních postav. Bláznivý puberťák, který se chtěl vyrovnat starším.

Postavu Davida Silvera dlouhá léta ztvárňoval herec Brian Austin Green. A přestože vrcholem jeho kariéry byl právě zmíněný seriál BH90210, nějakou dobu kolem něj bylo pořádně horko - v roce 2020, kdy se chýlilo ke konci jeho manželství s herečkou Megan Fox. S ní má bývalá seriálová hvězda tři děti.

Brian Austin Green rychle našel novou lásku poté, co se rozvedl. Jeho novou partnerkou se stala krásná profesionální tanečnice Sharna Burgess, kterou mnozí znají z americké verze pořadu Dancing With The Stars. Jejich vztah se rychle rozvíjel, a v roce 2022 přivítali svého prvního společného potomka, syna jménem Zane. A teď pro své fanoušky přichází další radostná zpráva - Brian a Sharna se zasnoubili, což s nadšením oznámili prostřednictvím sdíleného videa na Instagramu.

Brian Austin Green se rozhodl udělat ze svých padesátých narozenin opravdu nezapomenutelný zážitek. Jak řekl serveru Page Six, požádal svou krásnou partnerku Sharnu Burgess o ruku právě během této oslavy. Když se večer přehoupl ke konci, vzal ji stranou a udělal ten významný krok. Ačkoli se o této události dozvídáme teď, zřejmě to byl ten pravý okamžik pro něj.

A takhle je tenhle pár zamilovaný - pěkně jim to tančí. 

A co se týče jeho rodiny, Brian má celkem pět potomků, včetně jednadvacetiletého syna Kassiho z předchozího vztahu s herečkou Vanessou Marcil. Rodinná pohoda se zdá být pro něj stále důležitá.

Nejnovější zprávy