Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Zdeněk Godla skončil s herectvím? Vůbec ne!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Zdeněk Godla skončil s herectvím? Vůbec ne!

Lenka Kučerová

25. ledna 2024 22:09

Zdeněk Godla

O Zdeňku Godlovi už není tolik slyšet, což by nebylo překvapující, kdyby svá loňská prohlášení myslel opravdu vážně. Všichni ale víme, že se herecké práci věnuje nadále. Nyní mu ale vykonávání profese něco zkomplikovalo.

Godla loni tvrdil, že s herectvím končí a vrací se k profesím, jimž se věnoval původně. Nyní ale svou překvapivou výzvou směrem k fanouškům jen potvrdil, že svým slovům nedostál. Proč se obrátil na příznivce? 

"Zdravím, lidičky moje zlatý," oslovil je na přímo. Pak vysvětlil, že shání auto, kterým by mohl jezdit na natáčení televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě či jiné natáčení na Slovensku. Nechodil přitom kolem horké kaše a prozradil, co se stalo s jeho vlastním autem.

"To moje je po nehodě a skončilo na vrakovišti, tak se nemám jak dopravovat," svěřil se herec. "Pokud byste někdo měl auto navíc, které ještě poslouží, byl bych vám velice vděčný," uvedl.

Godla na sebe také prozradil, že už nežije v Chomutově. "Bydlím teď kousek od Jičína, kde jsem kdysi natáčel film s Petrem Václavem Nikdy nejsme sami. Pokud má někdo auto, které mu zbytečně stojí, byl bych moc rád," dodal. 

Nejnovější zprávy