Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Zdravotní stopka pro Štěpána Kozuba! Nikdy na ten den nezapomenu, říká

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Zdravotní stopka pro Štěpána Kozuba! Nikdy na ten den nezapomenu, říká

Andrea Malá

10. ledna 2024 13:41

Štěpán Kozub Video

Štěpán Kozub se po zdravotních problémech v úvodu letošního roku upínal k lékařskému vyšetření, které dobře dopadlo. Herec a komik přesto dává najevo, že se hodlá poučit z toho, co se mu v uplynulých dnech přihodilo. 

Kozub po Novém roce naprosto nečekaně oznámil, že ze zdravotních důvodů omezí svou přítomnost nejen na veřejnosti, ale také ve virtuálním prostoru, protože se léčí. Až následně začal odhalovat pravdu o diagnóze. Z těžkého onemocnění dýchacích cest se nakonec zcela konkrétně vyklubal těžký zánět průdušek se silným astmatem.

"1. ledna 2024 už asi nikdy nezapomenu," svěřil se herec v nejnovějším instagramovém vyjádření. Na Nový rok měl podle svých dřívějších slov dokonce náběh na slabý infarkt. 

"Nemám ve zvyku přidávat zde nějaké své vnitřní pochody nebo pocity, nicméně tento den je v mnohém zásadní. Měl jsem hodně času přemýšlet, hodně času odpočívat," pokračoval známý komik.

Kozub už si nyní uvědomuje, že tělo mu vystavilo stopku. Co bude dál? "Pomalu ho opět startuji do nových dnů. Teď už ovšem vím, že na to musím jít trošku jinak! Děkuji vám a přísahám, že už je to třetí a poslední příspěvek na toto téma," dodal. 

Nejnovější zprávy