Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Zdrcená Lucie Vondráčková: Vyrovnává se hned se dvěma tragédiemi

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Zdrcená Lucie Vondráčková: Vyrovnává se hned se dvěma tragédiemi

Nikola Horáková

23. prosince 2023 12:27

Lucie Vondráčková

Zpěvačka Lucie Vondráčková (43) na letošní Vánoce jen tak nezapomene. Před pár dny jí zemřel osobní fotograf a kamarád. Teď je to tragédie na FF UK. 

Lucie Vondráčková na letošní Vánoce bude vzpomínat velmi těžce. V adventním čase ji postihli hned dvě smutné události. 11. prosince přišla zpráva o smrti fotografa a jejího kamaráda Petra Mráčka. Jeho odchod nikdo nečekal, vše se  událo velmi rychle. O to větší to byla pro zpěvačku rána. 

Bohužel netrvalo dlouho a o pár týdnů později přišla další a ještě větší rána, když se na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy ve čtvrtek 21. prosince střílelo. Zasáhlo to všechny v republice včetně slavných osobností. 

Vondráčková nebyla výjimkou a na Instagram o den později zveřejnila velmi dojemné vyjádření. Pro Lucii je fakulta alma mater, studovala tu totiž kulturologii. O to větší rána to pro ni je.

„Škola, do které jsem pět let denně chodila a slova došla. Nejsou. Myslíme všichni na rodiny, kterých se tahle otřesná rána týká. Vánoce už nikdy nebudou jako dřív," uvedla zpěvačka pod smutný obrázek. 

Nejnovější zprávy