Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Zpátky na nohou! Jiří Krampol už zase řádil ve společnosti

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Zpátky na nohou! Jiří Krampol už zase řádil ve společnosti

Andrea Malá

15. listopadu 2023 15:25

Jiří Krampol

Veřejnost si už zase může pokládat otázku, zdali je Jiří Krampol nepoučitelný. Pouhých několik dní po poslední hospitalizaci se totiž opět ukázal na veřejnosti. Herec a bavič ale dává najevo, že je lékařům setsakramentsky vděčný.

"Postavili mě zase na nohy, ale současné počasí je pro astmatiky peklo," řekl Krampol podle Blesku, který informoval o jeho nejaktuálnějším veřejném vystoupení v souvislosti s novou knihou. 

Je to jen několik dní, co byl herec hospitalizován v pražské Nemocnici Na Františku. Prvotní informace naznačovaly, že jej opět přivedly na nemocniční lůžko dlouholeté problémy s průduškami. Zvlášť když na podzim se obvykle začnou v populaci šířit nejrůznější respirační infekce. Jenže sám slavný pacient vyvedl všechny z omylu.

"Vůbec nejsem nachlazený," řekl televizní stanici CNN Prima News. Hospitalizován byl podle svých slov s kolenem. "Měl jsem přetržené vazy. Ve tmě jsem špatně šlápl a poranil jsem se," prozradil s tím, že mu začaly otékat nohy. 

Do nemocnice se herec a bavič dostal po vlastní ose, sanitku nevolal. "Sotva jsem dolezl do taxíku, který mě odvezl," popsal. Následně se ho ujali lékaři, kteří zjistili, že má v noze vodu. Tekutinu bylo následně nutné odstranit.

Nejnovější zprávy