Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Čínský horoskop pro rok dřevěného draka: Kde se bude lidem dařit?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Čínský horoskop pro rok dřevěného draka: Kde se bude lidem dařit?

Andrea Malá

11. února 2024 16:40

Co přinese rok dřevěného draka?

Na sobotu připadl Čínský Nový rok, začal tak rok dřevěného draka. Komu bude tohle mytické stvoření přát? Obzvlášť ženy se mají na co těšit. Ať už pracují, nebo stojí o rozšíření rodiny! 

Tomu, co přinese rok dřevěného draka, se věnuje dokonce i americká CNN. Nový rok kombinuje prvky Jia a Chen. Právě na základě toho, co jednotlivé elementy představují, je možné odhadnout, co přinesou následující měsíce. 

"Jia symbolizuje dřevo a drak je velmi zemitým stvořením," podotkl konzultant Thierry Chow z Hong Kongu. "Vztah mezi dvěma elementy nám říká hodně o nadcházejícím roce. Říkáme, že dřevo omezuje Zemi. To znamená, že odvětví v 'dřevěné' kategorii pravděpodobně potlačí ty ostatní," vysvětlil. 

Expert vysvětlil, že k odvětvím se silnou přítomností dřeva patří kultura, floristika či vydávání tisku. "Panuje přesvědčení, že drak představuje silné a skvělé vedení. Mnoho lidí chce mít letos miminka," uvedl. 

Asii tak zřejmě čeká babyboom. Hvězdy mají zároveň vysílat ženskou energii. "Takže ženy převezmou iniciativu v mnoha oblastech," dodal Chow. 

Nejnovější zprávy