Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Horoskop: Co vás čeká o nadcházejícím víkendu?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Horoskop: Co vás čeká o nadcházejícím víkendu?

Lenka Kučerová

19. dubna 2024 21:22

Ilustrační foto

Víkend je před námi a hvězdy už vědí, co vás v nadcházejících volných dnech čeká!

Beran (21. března - 19. dubna): Víkend přináší Beranům příležitost pro odpočinek a relaxaci. Možná budete mít chuť vyrazit do přírody nebo se věnovat svým koníčkům. Nezapomeňte však také na sociální kontakty. Setkání s přáteli či rodinou vám může přinést potřebnou energii a dobrou náladu.

Býk (20. dubna - 20. května): O tomto víkendu se Býci mohou cítit velmi produktivní. Může se vám podařit dokončit nějaký důležitý projekt nebo se pustit do úklidu a organizace domova. Nezapomínejte však také na odpočinek a péči o své fyzické i duševní zdraví.

Blíženci (21. května - 20. června): Pro Blížence bude víkend plný komunikace a nových zážitků. Možná budete mít spoustu plánů na společné aktivity s přáteli nebo s partnerem. Buďte otevření novým zkušenostem a nebojte se spontánně vyrazit za dobrodružstvím.

Rak (21. června - 22. července): Rakové by měli o tomto víkendu věnovat čas svému vnitřnímu klidu a pohodě. Relaxační aktivity jako meditace, jóga nebo procházka v přírodě vám mohou pomoci najít harmonii a vyrovnat se s emocemi. Dejte si pozor na přílišné zatěžování se starostmi.

Lev (23. července - 22. srpna): Pro Lvy bude víkend plný kreativity a sebeprosazení. Možná se budete cítit motivováni k vytváření něčeho nového nebo se budete věnovat svým zájmům a koníčkům. Buďte odvážní a nebojte se vyjádřit své názory a představy.

Panna (23. srpna - 22. září): O tomto víkendu se Panny mohou cítit více zaměřené na svou práci a povinnosti. Možná budete mít chuť dokončit nějaký úkol nebo se věnovat své profesní kariéře. Nezapomeňte však také na odpočinek a vyvážení pracovního a osobního života.

Váhy (23. září - 22. října): Pro Váhy bude víkend příležitostí k péči o své vztahy a osobní blaho. Možná budete chtít strávit čas se svým partnerem nebo se spojit s blízkými přáteli. Buďte otevření komunikaci a sdílejte své city a myšlenky.

Štír (23. října - 21. listopadu): O tomto víkendu se Štíři mohou cítit více intuitivní a hloubaví. Možná budete mít chuť věnovat se svému vnitřnímu růstu a sebepoznání. Nebojte se sledovat své instinkty a naslouchat svému nitru.

Střelec (22. listopadu - 21. prosince): Pro Střelce bude víkend plný dobrodružství a zábavy. Možná budete mít chuť podniknout spontánní výlet nebo se zapojit do společenských aktivit. Buďte otevření novým zkušenostem a užijte si každou chvíli.

Kozoroh (22. prosince - 19. ledna): O tomto víkendu se Kozorozi mohou cítit více zaměření na své cíle a ambice. Možná budete mít chuť pracovat na svých dlouhodobých plánech nebo se věnovat své kariéře. Nezapomínejte však také na čas pro odpočinek a relaxaci.

Vodnář (20. ledna - 18. února): Pro Vodnáře bude víkend příležitostí k sociálnímu propojení a sdílení zážitků s ostatními. Možná budete mít chuť strávit čas s přáteli nebo se zapojit do společenských aktivit. Buďte otevření novým lidem a inspirujícím setkáním.

Ryby (19. února - 20. března): O tomto víkendu se Ryby mohou cítit více citlivé a intuitivní. Možná budete mít chuť věnovat se své kreativitě nebo se ponořit do svých emocí a fantazie. Nebojte se sledovat své niterné pudy a naslouchat svému nitru. 

Nejnovější zprávy