Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Horoskop na listopad: Kdo zažije úspěchy v lásce a koho čeká úspěch v zaměstnání?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Horoskop na listopad: Kdo zažije úspěchy v lásce a koho čeká úspěch v zaměstnání?

Lenka Kučerová

1. listopadu 2023 21:01

Ilustrační foto

Předposlední měsíc tohoto roku odstartoval a je na čase podívat se, komu hvězdy věští úspěchy v práci a kdo by si měl dávat pozor na vztahy.

Beran (21.3. - 19.4.)

Listopad bude měsícem zvýšené kreativity. Budete plni nápadů a energie, kterou můžete věnovat svým projektům a zájmům. Ve vztazích se snažte být trpěliví a komunikativní.

Býk (20.4. - 20.5.)

V listopadu se Býkům bude dařit finančně. To může být dobrá doba k investicím nebo spoření. Ve zdraví se věnujte aktivitám, které vám pomohou uvolnit stres.

Blíženci (21.5. - 20.6.)

Listopad přinese Blížencům nové příležitosti a možnosti v kariéře. Buďte otevření změnám a novým výzvám. Ve vztazích se snažte komunikovat jasně a upřímně.

Rak (21.6. - 22.7.)

Raci se v listopadu mohou cítit citlivější než obvykle. Je důležité dbát na své emocionální pohodlí a hledat podporu od blízkých. Finančně se soustřeďte na rozpočet a plánování.

Lev (23.7. - 22.8.)

Listopad bude pro Lvy obdobím sebepoznání a růstu. Snažte se rozvíjet své dovednosti a věnovat čas svým zájmům. Vztahy se mohou prohloubit a posílit.

Panna (23.8. - 22.9.)

V listopadu se Panny mohou cítit trochu rozptýleně. Snažte se soustředit na prioritní úkoly a organizovat svůj čas efektivně. Zdraví bude vyžadovat pozornost.

Váhy (23.9. - 22.10.)

Listopad přinese Váhám posilování vztahů a harmonii. Můžete se setkat s novými lidmi a navázat užitečné spojení. Finančně se můžete cítit stabilněji.

Štír (23.10. - 21.11.)

Listopad bude pro Štíry intenzivním měsícem. Mohou se objevit důležité transformace a změny. Ve vztazích buďte upřímní a otevření.

Střelec (22.11. - 21.12.)

V listopadu budou Střelci cestovatelsky založení a zvědaví. Je to ideální doba pro objevování nových míst a kultur. V práci se snažte být flexibilní.

Kozoroh (22.12. - 19.1.)

Kozorozi mohou v listopadu dosáhnout svých pracovních cílů. Buďte odhodlaní a pracovití. Ve vztazích buďte trpěliví a vnímaví.

Vodnář (20.1. - 18.2.)

Listopad přinese Vodnářům sociální aktivitu a nová přátelství. Je vhodný čas k zapojení se do společenských událostí a týmové práce.

Ryby (19.2. - 20.3.)

Ryby budou v listopadu kreativní a inspirativní. Můžete se věnovat uměleckým aktivitám a sdílet své nápady s ostatními. Ve zdraví se věnujte relaxaci a odpočinku.

Nejnovější zprávy