Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Horoskop na poslední červnový týden: Co vás čeká?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Horoskop na poslední červnový týden: Co vás čeká?

Lenka Kučerová

23. června 2024 21:50

Ilustrační foto

Blíží se poslední týden před začátkem letních prázdnin. Co vás během něj čeká?

Beran (21. 3. – 19. 4.)
Příští týden vám přinese příležitosti k novým začátkům. Budete plní energie a odhodlání. V práci se vám podaří uzavřít důležité dohody a ve vztazích se objeví nová jiskra. Dejte si však pozor na impulzivní rozhodnutí, která by mohla vést k nedorozuměním.

Býk (20. 4. – 20. 5.)
Budete mít skvělou příležitost k posílení svých financí. Může se jednat o zvýšení platu nebo výhodnou investici. V osobním životě se zaměřte na své zdraví a pohodu. Věnujte čas odpočinku a relaxaci, abyste se vyhnuli stresu.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)
Komunikace bude klíčová. V práci se budete muset vypořádat s několika důležitými schůzkami a ve vztazích budete mít příležitost vyjasnit nedorozumění. Nebojte se říct, co máte na srdci. Vaše charisma bude na vrcholu.

Rak (21. 6. – 22. 7.)
Příští týden bude ve znamení rodiny a domova. Možná se budete zabývat úpravami v domácnosti nebo budete trávit více času s blízkými. V práci buďte trpěliví a věnujte pozornost detailům. Finančně se vám může dařit lépe, pokud budete opatrní s výdaji.

Lev (23. 7. – 22. 8.)
Vaše kreativita bude na vrcholu. Využijte ji k posunu v kariéře nebo k novým projektům. Ve vztazích se může objevit vášeň a romantika. Buďte otevření novým zážitkům a nezapomínejte na své blízké. Vaše charisma přitáhne pozitivní pozornost.

Panna (23. 8. – 22. 9.)
Příští týden se zaměřte na organizaci a plánování. Vaše pečlivost a preciznost vám přinesou úspěch v práci. Ve vztazích buďte trpěliví a naslouchejte potřebám ostatních. Zdraví bude vyžadovat trochu více pozornosti, tak nezanedbávejte odpočinek.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)
Sociální interakce budou klíčové. Přátelé a kolegové vám přinesou nové možnosti a inspiraci. V práci se mohou objevit nové projekty, které vás nadchnou. V osobním životě se věnujte harmonii a vyváženosti, aby nedošlo k napětí.

Štír (23. 10. – 21. 11.)
Budete mít silný týden plný intenzivních emocí. V práci se vám podaří dosáhnout významného pokroku, pokud budete cílevědomí a odhodlaní. Ve vztazích buďte otevření a upřímní. Možná objevíte nové aspekty své osobnosti.

Střelec (22. 11. – 21. 12.)
Příští týden bude ve znamení dobrodružství a objevování. V práci se můžete setkat s novými výzvami, které vás posunou dál. V osobním životě se věnujte cestování nebo novým koníčkům. Vaše energie bude nakažlivá.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)
Zaměřte se na stabilitu a zodpovědnost. V práci budete mít příležitost ukázat své vůdčí schopnosti. Ve vztazích buďte otevření kompromisům a naslouchejte potřebám ostatních. Finančně se vám může dařit, pokud budete pečliví s rozpočtem.

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)
Vaše inovativní myšlení vám přinese nové možnosti. V práci se můžete setkat s nečekanými příležitostmi, které vás posunou dál. Ve vztazích buďte otevření novým zážitkům a nebojte se experimentovat. Vaše kreativita bude inspirací pro ostatní.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)
Příští týden bude ve znamení intuice a empatie. V práci se zaměřte na spolupráci a týmovou práci. Ve vztazích buďte citliví k potřebám svých blízkých. Možná budete muset řešit některé emocionální záležitosti, ale vaše vnitřní síla vám pomůže. 

Nejnovější zprávy