Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Horoskop na příští týden: Která znamení čekají nové výzvy?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Horoskop na příští týden: Která znamení čekají nové výzvy?

Lenka Kučerová

28. dubna 2024 20:25

Ilustrační foto

Příští týden přinese některým znamením řadu nových možností. Podívejte se na ně s naším horoskopem.

Beran (21. března - 19. dubna): Nový týden přinese Beranům možnost prozkoumat nové oblasti zájmů. Buďte otevření novým příležitostem a nebojte se riskovat. Vaše odvaha a energie vám pomohou dosáhnout úspěchu, ať už v pracovním, vztahovém nebo osobním životě.

Býk (20. dubna - 20. května): Příští týden se Býci budou cítit silní a stabilní. Můžete se spolehnout na svou vytrvalost a pevnou vůli, abyste dosáhli svých cílů. Buďte však otevření změnám a nebrzte se novým možnostem, které se vám mohou nabídnout.

Blíženci (21. května - 20. června): Blíženci se mohou příští týden cítit poněkud rozpolcení. Je důležité najít rovnováhu mezi svou zvídavostí a potřebou soustředit se na důležité úkoly. Buďte v komunikaci otevření a snažte se porozumět pohledům ostatních.

Rak (21. června - 22. července): Pro Raky bude příští týden vhodný k tomu, aby se zamysleli nad svými emocemi a potřebami. Buďte otevření svým pocitům a nebojte se hledat podporu u svých blízkých. Může to vést k hlubšímu pochopení sebe sama i ostatních.

Lev (23. července - 22. srpna): Lev si může příští týden užívat pozornost a uznání od ostatních. Buďte však opatrní, abyste nedostali do role, kde se cítíte příliš dominantní. Mějte otevřenou mysl a buďte připraveni naslouchat i názorům ostatních.

Panna (23. srpna - 22. září): Příští týden bude pro Panny vhodný k tomu, aby se zaměřily na své zdraví a blaho. Mějte péči o své tělo a mysl a nezapomínejte na odpočinek a relaxaci. Můžete také najít radost ve vytváření harmonie ve svém domově a pracovním prostředí.

Váhy (23. září - 22. října): Pro Váhy bude příští týden vhodný k tomu, aby se zaměřily na své vztahy. Buďte otevření komunikaci a vyjadřování svých emocí. Můžete také najít radost ve sdílení času s těmi, které máte rádi, a vytváření harmonie ve svém okolí.

Štír (23. října - 21. listopadu): Štíři se mohou příští týden cítit hluboce intuitivní a pronikaví. Můžete objevovat nové informace a poznatky, které vám pomohou lépe porozumět světu kolem vás. Buďte však opatrní, abyste nedostali do paranoií nebo přílišného podezíravosti.

Střelec (22. listopadu - 21. prosince): Pro Střelce bude příští týden vhodný k tomu, aby se zaměřili na své cíle a ambice. Můžete se cítit silní a odhodlaní dosáhnout úspěchu ve svých projektech. Buďte však otevření spolupráci a nebojte se požádat o pomoc, když ji potřebujete.

Kozoroh (22. prosince - 19. ledna): Kozorohové se mohou příští týden cítit praktičtí a disciplinovaní. Mějte pevný plán a buďte důslední ve svých úkolech. Můžete také najít radost ve sdílení svých znalostí a zkušeností s ostatními.

Vodnář (20. ledna - 18. února): Pro Vodnáře bude příští týden vhodný k tomu, aby se zaměřili na svou kreativitu a originalitu. Buďte otevření novým nápadům a inspiracím a nebojte se vyjádřit svou jedinečnou osobnost. Můžete také najít radost ve sdílení svých zájmů s ostatními.

Ryby (19. února - 20. března): Ryby se mohou příští týden cítit citlivé a empatické. Buďte otevření svým emocím a nebojte se vyjadřovat své city ostatním. Můžete také najít radost ve sdílení lásky a porozumění s těmi, které máte rádi. 

Nejnovější zprávy