Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Horoskop na příští týden: Na koho čeká inspirace a kdo se bude věnovat rodině?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Horoskop na příští týden: Na koho čeká inspirace a kdo se bude věnovat rodině?

Lenka Kučerová

26. května 2024 16:11

Ilustrační foto

Příští týden bude pro mnohá znamení inspirativní, někteří lidé by se ale více měli soustředit na svou rodinu. Co vás čeká vám prozradí náš horoskop.

Beran (21. 3. – 20. 4.) Připravte se na týden plný dynamiky a nových výzev. V práci budete čelit náročným úkolům, ale vaše energie a odhodlání vám pomohou dosáhnout úspěchu. Ve vztazích se zaměřte na komunikaci a empatii. Osobní růst přijde skrze pochopení druhých.

Býk (21. 4. – 21. 5.) Příští týden bude ideální pro zaměření se na vaše finanční záležitosti. Můžete očekávat pozitivní zprávy ohledně investic nebo zvýšení příjmů. V lásce budete cítit stabilitu a bezpečí. Nezapomeňte si najít čas na odpočinek a relaxaci.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.) Týden přinese mnoho společenských událostí a nových kontaktů. Vaše komunikační dovednosti budou na vrcholu, což vám pomůže při řešení problémů i v osobním životě. Dbejte na zdraví a vyhněte se stresu. Krátká procházka v přírodě vám dodá energii.

Rak (22. 6. – 22. 7.) Budete více zaměřeni na rodinu a domácí záležitosti. Příští týden je vhodný pro uspořádání domácnosti nebo rodinné setkání. Na pracovišti se objeví nové příležitosti, které mohou vést k povýšení. Dejte si pozor na své zdraví, hlavně na trávicí systém.

Lev (23. 7. – 22. 8.) Připravte se na tvořivý a inspirativní týden. Vaše nápady budou oceněny a mohou vést k významným projektům. V lásce budete zářit a přitahovat pozornost. Nezapomeňte ale na své blízké a naslouchejte jejich potřebám.

Panna (23. 8. – 22. 9.) Příští týden bude ve znamení osobního rozvoje a sebereflexe. Přemýšlejte o svých cílech a plánech do budoucna. V práci se objeví nové výzvy, které vám pomohou růst. Věnujte pozornost svému zdraví a zaměřte se na vyváženou stravu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.) Týden přinese harmonii a rovnováhu ve vztazích. Budete mít příležitost vyřešit staré spory a posílit své vazby. V práci se zaměřte na týmovou spolupráci, která přinese úspěch. Nezapomeňte si najít čas na relaxaci a umělecké aktivity.

Štír (24. 10. – 22. 11.) Budete cítit silnou motivaci k dosažení svých cílů. Využijte tuto energii k posunu v kariéře nebo osobních projektech. Ve vztazích buďte otevření a upřímní. Příští týden je vhodný pro finanční plánování a investice.

Střelec (23. 11. – 21. 12.) Čeká vás týden plný dobrodružství a nových zážitků. Budete mít možnost cestovat nebo se zapojit do nových aktivit. V práci se objeví zajímavé nabídky, které stojí za zvážení. V lásce buďte upřímní a otevření novým zkušenostem.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.) Příští týden bude ideální pro dlouhodobé plánování a stanovení cílů. V práci se zaměřte na detaily a pečlivost, což vám přinese úspěch. V osobním životě věnujte čas rodině a blízkým. Dbejte na své zdraví, hlavně na fyzickou kondici.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.) Budete cítit příval kreativity a inovace. Využijte tento čas k realizaci nových nápadů a projektů. V práci i ve vztazích buďte otevření změnám a novým přístupům. Věnujte pozornost svému duševnímu zdraví a meditaci.

Ryby (21. 2. – 20. 3.) Týden přinese zvýšenou intuici a citlivost. Naslouchejte svým vnitřním pocitům, které vás povedou správným směrem. V práci se zaměřte na spolupráci a empatii. V lásce buďte trpěliví a otevření. Nezapomeňte na odpočinek a regeneraci.

Nejnovější zprávy