Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Horoskop na příští týden: Podívejte se, co vás čeká

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Horoskop na příští týden: Podívejte se, co vás čeká

Lenka Kučerová

5. listopadu 2023 15:39

Ilustrační foto

Je před námi další pracovní týden a my vám přinášíme nový horoskop, který vám prozradí, co vás během něj čeká.

Beran (21. březen - 19. duben): Nadcházející týden bude pro Berany plný energie a odvahy. Mějte však na paměti, že ne všechny bitvy stojí za to bojovat. Vyberte si své boje moudře a buďte otevření novým možnostem.

Býk (20. duben - 20. květen): Býci by se mohli cítit trochu nejistí ohledně svých rozhodnutí. Dopřejte si čas na zvážení možností a nechte svůj instinkt hrát svou roli. Finanční situace se může zlepšit, pokud budete moudře hospodařit.

Blíženci (21. květen - 20. červen): Příští týden bude pro Blížence dobrou dobou pro komunikaci. Můžete se těšit na zajímavé konverzace a nové příležitosti. Buďte otevření novým známostem a učení.

Rak (21. červen - 22. červenec): Rakové by mohli cítit potřebu více se zaměřit na své zdraví a pohodu. Dejte si čas na odpočinek a péči o sebe. Rodinné vztahy budou také ve středu pozornosti.

Lev (23. červenec - 22. srpen): Lvi budou v nadcházejícím týdnu plni sebevědomí a energie. Můžete se těšit na úspěchy ve své kariéře a projektech. Buďte však opatrní, abyste nepodcenili potřeby svých blízkých.

Panna (23. srpen - 22. září): Panny by měly příští týden věnovat pozornost svým vztahům. Může dojít k nedorozuměním, ale komunikace a porozumění mohou překonat překážky. Buďte trpěliví.

Váhy (23. září - 22. říjen): Pro Váhy bude příští týden vhodný pro seberealizaci a tvořivost. Nebojte se projevit své nápady a inspiraci. Můžete se také těšit na příjemné sociální události.

Štír (23. říjen - 21. listopad): Štíři budou mít v nadcházejícím týdnu intenzivní emocionální prožitky. Možná budete chtít prozkoumat své hlubší pocity a staré vzpomínky. Buďte otevření novým zážitkům.

Střelec (22. listopad - 21. prosinec): Střelci by měli příští týden dát důraz na komunikaci ve vztazích. Můžete se setkat s výzvami, ale upřímná a empatická komunikace vám pomůže překonat obtíže.

Kozoroh (22. prosinec - 19. leden): Kozorozi by mohli příští týden cítit potřebu více se soustředit na svou kariéru a cíle. Vaše tvrdá práce a odhodlání budou odměněny. Buďte hrdí na své úspěchy.

Vodnář (20. leden - 18. únor): V nadcházejícím týdnu se Vodnáři mohou cítit inspiraci k dobročinnosti a pomoci druhým. Můžete najít radost a smysl ve službě pro společnost.

Ryby (19. únor - 20. březen): Pro Ryby bude příští týden vhodný pro relaxaci a kreativitu. Dejte si čas na odpočinek a vyjádření svého uměleckého já. Můžete také získat inspiraci z přírody a okolí.
 

Nejnovější zprávy