Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Horoskop na tento týden: Co vám věští hvězdy?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Horoskop na tento týden: Co vám věští hvězdy?

Lenka Kučerová

22. ledna 2024 21:12

Ilustrační foto

Nový týden je tady a s ním i náš pravidelný horoskop. Co vás podle hvězd čeká?

Beran (21. 3. - 19. 4.): Tento týden bude pro Berany ovlivněný energií nových začátků. Můžete najít motivaci k postavení se před nové výzvy. Nebojte se riskovat a sledovat své sny.

Býk (20. 4. - 20. 5.): Býci by měli tento týden věnovat pozornost svému duševnímu a fyzickému zdraví. Relaxace a meditace mohou být pro přínosné. Hledejte rovnováhu mezi prací a odpočinkem.

Blíženci (21. 5. - 20. 6.): Blíženci se mohou těšit na zajímavé komunikační situace. Je čas prozkoumat nové myšlenky a sdílet své nápady s ostatními. Otevřete se novým perspektivám.

Rak (21. 6. - 22. 7.): Raci by měli tento týden dávat pozor na své emoce. Můžete se cítit trochu citlivější než obvykle. Hledejte podporu od blízkých a buďte otevření ohledně svých pocitů.

Lev (23. 7. - 22. 8.): Pro Lvy bude tento týden plný příležitostí k vytvoření dojímavých vztahů. Buďte upřímní ve svých vztazích a dejte prostor pro romantiku. Můžete se setkat s někým zvláštním.

Panna (23. 8. - 22. 9.): V tomto týdnu bude pro Panny důležité soustředit se na své cíle. Můžete dosáhnout úspěchu ve své práci nebo dosáhnout dlouhodobých plánů. Buďte organizačně zaměření.

Váhy (23. 9. - 22. 10.): Váhy by měly hledat rovnováhu mezi prací a osobním životem. Nenechte se příliš vtáhnout do pracovních povinností a věnujte čas také svým blízkým. Vytvořte si harmonický týden.

Štír (23. 10. - 21. 11.): Pro Štíry bude tento týden o sebereflexi. Zaměřte se na svůj vnitřní svět a zvažte, co chceš dosáhnout. Můžete objevit nové cesty k osobnímu růstu.

Střelec (22. 11. - 21. 12.): Střelci by měli hledat inspiraci ve svém okolí. Sdílejte své myšlenky s ostatními a dejte prostor novým nápadům. Tento týden může být plný kreativity.

Kozoroh (22. 12. - 19. 1.): Kozorozi by měli tento týden klást důraz na své mezilidské vztahy. Buďte pozorný k potřebám ostatních a snažte se vytvářet harmonické vztahy kolem sebe.

Vodnář (20. 1. - 18. 2.): Vodnáři by měli v tomto týdnu hledat rovnováhu mezi svobodou a závazky. Můžete cítit potřebu nezávislosti, ale nezapomínejte na odpovědnosti vůči ostatním.

Ryby (19. 2. - 20. 3.): Pro Ryby bude tento týden o sebepéči. Udělejte si čas na odpočinek a regeneraci. Můžete objevit nové způsoby, jak posílit svou fyzickou i duševní pohodu. 

Nejnovější zprávy