Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Horoskop na tento týden: Co vás čeká v zaměstnání a vztazích?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Horoskop na tento týden: Co vás čeká v zaměstnání a vztazích?

Lenka Kučerová

16. října 2023 19:11

Ilustrační foto

Nový týden je tady a s ním i náš horoskop. Víte, co si pro vás nachystaly hvězdy?

Beran (21. březen - 19. duben): Tento týden se soustřeďte na komunikaci s blízkými. Může se objevit důležitá konverzace, která ovlivní vaše vztahy. Buďte otevření a empatičtí. Ve finanční oblasti se držte plánu a vyhněte se velkým rizikům.

Býk (20. duben - 20. květen): Tento týden se budete cítit plní energie a odhodlání. Je čas postavit se před výzvy a dosáhnout svých cílů. Ve vztazích buďte trpěliví a empatičtí. Finanční situace se může zlepšit.

Blíženci (21. květen - 20. červen): Tento týden se zaměřte na sebe a své osobní potřeby. Udělejte si čas na odpočinek a relaxaci. Ve vztazích se snažte o komunikaci a porozumění. V práci buďte kreativní.

Rak (21. červen - 22. červenec): Tento týden se může objevit příležitost k novému začátku. Buďte otevření změnám a novým zkušenostem. Ve vztazích se snažte o upřímnou komunikaci. Finanční situace může být stabilní.

Lev (23. červenec - 22. srpen): Tento týden se zaměřte na své cíle a plány. Vaše odhodlání vás může dovést k úspěchu. V osobním životě buďte trpěliví a vstřícní. Finančně se držte rozpočtu.

Panna (23. srpen - 22. září): Tento týden se věnujte svému zdraví a pohodě. Je důležité udržovat rovnováhu mezi prací a odpočinkem. Ve vztazích buďte pozorní k potřebám druhých. Finanční situace se může zlepšit.

Váhy (23. září - 22. říjen): Tento týden se soustřeďte na komunikaci a vyjádření svých pocitů. Důležitá konverzace může přinést jasnost do vztahů. V práci buďte kreativní a otevření novým nápadům. Finančně se držte plánu.

Štír (23. říjen - 21. listopad): Tento týden se můžete cítit intenzivně a vášnivě. Je důležité být otevření a upřímní ve vztazích. V pracovní sféře můžete mít úspěch díky svému odhodlání. Finanční situace je stabilní.

Střelec (22. listopad - 21. prosinec): Tento týden se zaměřte na rozvoj svých dovedností a vzdělání. Může se objevit příležitost k růstu. Ve vztazích buďte trpěliví a otevření novým zkušenostem. Finančně můžete očekávat stabilní situaci.

Kozoroh (22. prosinec - 19. leden): Tento týden se zaměřte na své cíle a plány do budoucna. Můžete se cítit ambiciózní a odhodlaní. Ve vztazích se snažte o komunikaci a porozumění. Finanční situace může být stabilní.

Vodnář (20. leden - 18. únor): Tento týden se soustřeďte na osobní vztahy a komunikaci. Je čas vyjasnit nedorozumění a konflikty. V práci buďte kreativní a otevření spolupráci. Finančně se držte rozpočtu.

Ryby (19. únor - 20. březen): Tento týden se věnujte své intuici a kreativitě. Můžete najít inspiraci a nové nápady. Ve vztazích buďte citliví a empatičtí. Finančně se držte plánu a buďte obezřetní.
 

Nejnovější zprávy