Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Horoskop na tento týden: Komu se podle hvězd bude dařit?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Horoskop na tento týden: Komu se podle hvězd bude dařit?

Lenka Kučerová

2. října 2023 12:55

Ilustrační foto

Nevíte, co vás tento týden čeká? Podívejte se na náš horoskop, abyste věděli, co si pro vás na nadcházející dny připravily hvězdy!

Beran (21.3. - 19.4.): Tento týden budete plní energie a odhodlání. Vaše odvaha vás přivede k nečekaným dobrodružstvím. Nezapomeňte si však brát s sebou mapu, protože byste se mohli ztratit ve světě svých vlastních nápadů.

Býk (20.4. - 20.5.): Tento týden se zaměřte na svou kreativitu a umělecké sklony. Možná najdete novou vášeň nebo koníček, který vás bude naplňovat. Buďte otevření novým zážitkům a inspiraci.

Blíženci (21.5. - 20.6.): V tomto týdnu se zaměřte na komunikaci s ostatními. Vaše slova budou mít velký vliv, takže buďte opatrní, co říkáte. Třeba se vám podaří přesvědčit někoho k výletu na místa, která jste vždy chtěli navštívit.

Rak (21.6. - 22.7.): Tento týden se soustřeďte na svou rodinu a domov. Možná je čas na malou renovaci nebo změnu uspořádání. Vaše blízcí budou oceněni vaší péčí a pozorností.

Lev (23.7. - 22.8.): Budete se cítit jako hvězda tohoto týdne. Vaše charisma bude nakažlivé, a tak si užijte pozornost, kterou budete dostávat. Může se vám také podařit vyřešit nějaký dlouhodobý problém.

Panna (23.8. - 22.9.): Tento týden se zaměřte na své zdraví a pohodu. Udělejte si čas na cvičení a relaxaci. Můžete také začít s novou stravovací rutinou nebo dietou.

Váhy (23.9. - 22.10.): Tento týden bude ve znamení rovnováhy a harmonie. Snažte se najít kompromis ve vztazích a vyhnout se konfliktům. Možná budete mít šanci udělat někomu milou příjemnou malou překvapení.

Štír (23.10. - 21.11.): Tento týden se zaměřte na své cíle a ambice. Může přijít příležitost, která vás posune bliž k dosažení vašich snů. Buďte odvážní a nebojte se riskovat.

Střelec (22.11. - 21.12.): Tento týden se věnujte svému intelektu. Možná máte zájem o nový kurz nebo studium nového tématu. Vaše myšlenky budou brilantní, takže sdílejte své nápady s ostatními.

Kozoroh (22.12. - 19.1.): Tento týden bude ve znamení práce a povinností. Snažte se zvládnout své úkoly s cílevědomostí a pečlivostí. Poctivá práce bude nakonec odměněna.

Vodnář (20.1. - 18.2.): Tento týden si udělejte čas na relaxaci a odpočinek. Můžete se odstřihnout od každodenního shonu a věnovat se svým zálibám a koníčkům. To vás nakonec nabije energií.

Ryby (19.2. - 20.3.): Tento týden bude ve znamení emocí a intuice. Poslouchejte svou vnitřní hlas a důvěřujte svým instinktům. Můžete být skvělým poradcem pro své blízké.

Nejnovější zprávy