Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Horoskop na Velikonoce: Jaké nás letos čekají svátky?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Horoskop na Velikonoce: Jaké nás letos čekají svátky?

Lenka Kučerová

21. března 2024 21:05

Ilustrační foto

Velikonoce se kvapem blíží a pokud už nyní vyhlížíte prodloužený víkend, víme, co vás během něj potká!

Berani: Velikonoce přinášejí pro Berany období obnovení energie a naděje. Můžete se cítit osvobozeni od tíhy minulosti a plni optimismu do budoucnosti. Využijte tuto energii k plánování nových začátků a rozvoje vašich cílů.

Býci: Býci, na Velikonoce se můžete cítit spojeni s přírodou a světem kolem sebe. Klidný a harmonický čas vám přinese příležitost k meditaci a reflexi. Využijte tento čas k upevnění svých vztahů a projevu lásky k těm, které máte rádi.

Blíženci: Pro Blížence budou Velikonoce časem komunikace a sdílení s blízkými. Možná budete cestovat nebo se setkávat s rodinou a přáteli. Mějte otevřenou mysl a buďte připraveni na nové zážitky a poznání.

Raci: Raci, na Velikonoce si dejte čas pro sebe a pro svou emocionální pohodu. Možná budete cítit potřebu se uzavřít do sebe a reflektovat své nitro. Buďte opatrní s přílišným zaměřením na minulost a soustřeďte se na přítomnost.

Lvi: Pro Lvy budou Velikonoce časem radosti a oslav. Možná budete plánovat společné aktivity s rodinou nebo přáteli. Buďte však opatrní, abyste nedovolili, aby se vaše pýcha dostala do cesty vašemu vztahu s ostatními.

Panny: Panny, na Velikonoce můžete pocítit potřebu zharmonizovat své prostředí a prostředí kolem sebe. Možná budete chtít uklidit svůj domov nebo provést nějaké změny ve svém životě. Dejte si čas na relaxaci a péči o sebe.

Váhy: Pro Váhy budou Velikonoce časem rovnováhy a harmonie. Možná budete hledat způsoby, jak spojit své vnitřní a vnější světy. Buďte otevření novým zážitkům a setkáním s lidmi, kteří vám mohou přinést inspiraci.

Štíři: Štíři, na Velikonoce můžete cítit potřebu se hlouběji zaměřit na své cíle a plány do budoucna. Možná budete procházet vnitřní transformací a hledat nové směry ve svém životě. Buďte otevření změnám a novým výzvám.

Střelci: Střelci, na Velikonoce můžete cítit potřebu vyjádřit svou kreativitu a vášeň. Možná budete hledat způsoby, jak se realizovat a naplnit své sny. Buďte odvážní a nebojte se riskovat ve jménu svého osobního růstu.

Kozorohové: Kozorohové, na Velikonoce se můžete cítit spojeni se svou rodinou a kořeny. Možná budete chtít strávit čas s blízkými a projevit jim lásku a péči. Dejte si čas na odpočinek a upevnění svých vztahů.

Vodnáři: Vodnáři, na Velikonoce můžete cítit potřebu spojit se s komunitou a světem kolem sebe. Možná budete hledat způsoby, jak přispět k dobru ostatních a podpořit ty, kteří to potřebují. Buďte otevření novým způsobům myšlení a sdílení.

Ryby: Ryby, na Velikonoce se můžete cítit spojeni se spirituálními energiemi a duchovním světem. Možná budete chtít hledat hlubší smysl a porozumění svému životu a vesmíru kolem sebe. Buďte otevření intuici a vnímání neviditelného. 

Nejnovější zprávy