Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Horoskop na víkend: Kdo by měl vyrazit ven s přáteli a kdo se raději věnovat sám sobě?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Horoskop na víkend: Kdo by měl vyrazit ven s přáteli a kdo se raději věnovat sám sobě?

Lenka Kučerová

28. září 2023 12:37

Ilustrační foto

Víkend klepe na dveře. Víte, co si pro vás připravily hvězdy? Podívejte se na náš horoskop.

Beran (21. března - 19. dubna): Víkend bude pro vás plný energie a odvahy. Je vhodný čas na to, abyste se pustili do nových výzev nebo dokončili nedokončené projekty. Užijte si sport nebo venkovní aktivity.

Býk (20. dubna - 20. května): Víkend bude pro vás ideálním časem na relaxaci a péči o sebe. Udělejte si čas na masáže, meditaci nebo dlouhou procházku v přírodě. Tím si nabijete energii na nadcházející týden.

Blíženci (21. května - 20. června): Může se objevit příležitost k novým známostem nebo zajímavým rozhovorům. Buďte otevření novým zážitkům a nebojte se komunikovat s lidmi kolem sebe.

Rak (21. června - 22. července): Víkend bude ideálním časem na spojení s rodinou a blízkými. Možná si můžete naplánovat rodinný výlet nebo prostě strávit čas doma ve společnosti těch, které máte rádi.

Lev (23. července - 22. srpna): Tento víkend bude plný kreativity a sebevyjádření. Využijte svůj talent a energii k uměleckým aktivitám nebo projektům, které vás baví.

Panna (23. srpna - 22. září): Může se objevit příležitost k vylepšení vašeho domova nebo prostředí kolem sebe. Věnujte se domácím úkolům a tvořte pohodu ve svém okolí.

Váhy (23. září - 22. října): Víkend bude vhodný čas na péči o své vztahy. Užijte si kvalitní čas s partnerem nebo blízkými a projevte jim svou lásku a podporu.

Štír (23. října - 21. listopadu): Můžete mít tendenci být trochu introspektivní. Využijte tento čas k sebereflexi a zvážení svých cílů a plánů do budoucna.

Střelec (22. listopadu - 21. prosince): Víkend přinese možnost dobrodružství a nových zážitků. Buďte otevření novým dojmům a možnostem.

Kozoroh (22. prosince - 19. ledna): Zůstaňte organizovaní a disciplinovaní, abyste mohli dosáhnout svých cílů. Práce a povinnosti mohou vyžadovat vaši pozornost.

Vodnář (20. ledna - 18. února): Víkend bude ideálním časem na setkání s přáteli a společenské aktivity. Užijte si čas s lidmi, se kterými se cítíte skvěle.

Ryby (19. února - 20. března): Vaše intuice bude silná. Důvěřujte svým instinktům a dejte prostor svým emocím. Můžete objevit hlubší porozumění sobě samým.

Nejnovější zprávy