Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Horoskop na víkend: Koho čekají kreativní volné dny?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Horoskop na víkend: Koho čekají kreativní volné dny?

Lenka Kučerová

31. května 2024 20:38

Ilustrační foto

Víkend je před námi a my už víme, co si na vás hvězdy přichystaly! 

Beran (21. března – 19. dubna)
Tento víkend vás čeká příval energie a inspirace. Vydejte se na dobrodružství, ať už je to výlet do přírody nebo nový koníček. Nezapomeňte však na odpočinek, abyste si udrželi rovnováhu.

Býk (20. dubna – 20. května)
Býci, tento víkend se zaměřte na relaxaci a péči o sebe. Dopřejte si luxusní lázeň nebo se vydejte na masáž. Je to skvělý čas na dobití baterií a znovunalezení vnitřního klidu.

Blíženci (21. května – 20. června)
Komunikace bude klíčem k úspěchu. Spojte se s přáteli a rodinou, s nimiž jste dlouho nemluvili. Sdílení vašich myšlenek a plánů vám přinese nové perspektivy a inspiraci.

Rak (21. června – 22. července)
Raci, tento víkend se zaměřte na domácí prostředí. Možná je čas na úklid nebo redekoraci vašeho domova. Vytvořte si útulné a pohodlné místo, kde se budete cítit bezpečně a spokojeně.

Lev (23. července – 22. srpna)
Tento víkend je ideální pro kreativní projekty. Pusťte se do malování, psaní nebo jiného uměleckého vyjádření. Vaše kreativita bude na vrcholu a můžete objevit nový talent.

Panna (23. srpna – 22. září)
Panny, zaměřte se na zdraví a wellness. Vyzkoušejte nový cvičební program nebo se zaměřte na zdravou stravu. Vaše tělo i mysl vám budou vděčné za péči, kterou jim věnujete.

Váhy (23. září – 22. října)
Váhy, tento víkend je čas na romantiku. Věnujte čas svému partnerovi nebo se vydejte na rande, pokud jste nezadaní. Láska a harmonie budou hrát důležitou roli.

Štír (23. října – 21. listopadu)
Štíři, zaměřte se na introspekci a sebereflexi. Přemýšlejte o svých cílech a snech a o tom, co můžete udělat pro jejich dosažení. Tento čas vám pomůže získat jasnost a směr.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)
Tento víkend je ideální pro cestování nebo plánování budoucí dovolené. Objevujte nová místa a kultury, které vás obohatí a rozšíří vaše obzory. Dobrodružství volá!

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)
Kozorozi, tento víkend se zaměřte na finanční záležitosti. Přehodnoťte své výdaje a sestavte nový rozpočet. Můžete objevit způsoby, jak lépe spravovat své finance a dosáhnout svých cílů.

Vodnář (20. ledna – 18. února)
Vodnáři, věnujte tento víkend přátelům a komunitě. Organizujte setkání nebo se zapojte do dobrovolnické práce. Spojení s ostatními vám přinese radost a pocit sounáležitosti.

Ryby (19. února – 20. března)
Ryby, tento víkend je ideální pro relaxaci a snění. Dopřejte si čas na meditaci, čtení nebo jinou činnost, která vám přináší klid. Vaše intuice bude silná a může vám přinést nové vhledy. 

Nejnovější zprávy