Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Horoskop na víkend: Koho čekají romantické dny a kdo si odpočine?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Horoskop na víkend: Koho čekají romantické dny a kdo si odpočine?

Lenka Kučerová

28. června 2024 21:27

Ilustrační foto

Víkend je před námi a pro vás to znamená náš pravidelný horoskop, který vám prozradí, co vás během nadcházejících volných dní čeká.

Beran (21. března – 19. dubna)
Tento víkend bude časem odpočinku a obnovy. Můžete se cítit vyčerpaní po náročném týdnu, takže si dopřejte chvíle klidu a relaxace. Vyrazte na procházku do přírody nebo si přečtěte knihu, kterou máte už dlouho na seznamu.

Býk (20. dubna – 20. května)
Pro vás, Býci, přináší víkend příležitost k setkání s přáteli a rodinou. Uspořádejte společenskou událost nebo navštivte někoho, koho jste dlouho neviděli. Radost z těchto setkání vás nabije pozitivní energií.

Blíženci (21. května – 20. června)
Blíženci, připravte se na víkend plný nečekaných zážitků. Mohli byste narazit na nové příležitosti nebo lidi, kteří vám otevřou nové obzory. Buďte otevření změnám a neváhejte zkoušet nové věci.

Rak (21. června – 22. července)
Tento víkend se budete chtít soustředit na své domácí prostředí. Může to být ideální čas na úklid, reorganizaci nebo dokonce malé vylepšení vašeho bydlení. Vytvořte si prostor, který vám přinese klid a pohodlí.

Lev (23. července – 22. srpna)
Lev, tento víkend je pro vás jako stvořený pro dobrodružství. Možná se vydáte na krátký výlet nebo se pustíte do nějaké vzrušující aktivity. Důležité je, abyste se bavili a užili si volný čas naplno.

Panna (23. srpna – 22. září)
Pro Panny přináší víkend příležitost k sebereflexi a plánování. Zamyslete se nad svými cíli a tím, co chcete v následujících týdnech dosáhnout. Věnujte se také svému zdraví a duševní pohodě.

Váhy (23. září – 22. října)
Váhy, tento víkend je ideální pro romantiku a vztahy. Stravte čas se svým partnerem nebo vyrazte na rande, pokud jste nezadaní. Otevřete své srdce a dovolte si být upřímní k lidem, na kterých vám záleží.

Štír (23. října – 21. listopadu)
Štíři, tento víkend budete mít spoustu energie na fyzické aktivity. Zkuste sportovat, běhat nebo se věnovat jiné fyzické aktivitě, která vás baví. Aktivní víkend vám pomůže uvolnit stres a nabije vás pozitivní energií.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)
Pro Střelce přináší víkend možnost věnovat se svým koníčkům a zálibám. Udělejte si čas na to, co vás opravdu baví, a nechte se unést svou kreativitou. Možná objevíte nový talent nebo dovednost.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)
Kozorozi, tento víkend se zaměřte na své finanční záležitosti. Projděte si své výdaje, sestavte nový rozpočet nebo se podívejte na možnosti investic. Plánování vám přinese pocit jistoty a kontroly.

Vodnář (20. ledna – 18. února)
Vodnáři, pro vás bude víkend plný společenských aktivit. Setkejte se s přáteli, účastněte se komunitních akcí nebo navštivte nějakou kulturní událost. Spojení s lidmi vám přinese radost a nové inspirace.

Ryby (19. února – 20. března)
Ryby, tento víkend je ideální pro duchovní růst a introspekci. Meditujte, čtěte spirituální literaturu nebo si prostě užijte klidné chvíle sami se sebou. Poslouchejte své vnitřní pocity a naslouchejte své intuici. 

Nejnovější zprávy